Doučovanie francúzštiny v MartineLívia Š.

Lívia Štanclová
Účet overený:
francúzsky jazyk, francúzsky jazyk - sš, francúzsky jazyk - zš, francúzsky jazyk - štátna skúška, francúzsky jazyk - pokročilý, francúzsky jazyk - business, francúzsky jazyk - začiatočník, francúzsky jazyk - konverzácia
Martin, Martin, Martin
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 10€ za 60 minút
poobede, večer,
90% zodpovedaných správ
9h priemerná rýchlosť odpovede

Doučujem v pracovných dňoch v podvečerných hodinách o 16.30 a o 18.00 v jazykovej učebni, miesto Martin-Jahodníky.

KONTAKTUJTE MA IBA V PRÍPADE, ŽE VÁM VYHOVUJE STANOVENÝ ČAS, MIESTO A TARIFA. ĎAKUJEM.

Bonjour! Ponúkam hodiny francúzskej konverzácie, gramatiky, ekonomickej fr., pripadne prípravu na maturitu, certifikáty DELF či štátnice z francúzskeho jazyka.

Pomôžem aj s vypracovaním seminárnych, argumentačných prác či plan détaillé.
Preložím abstrakty či iné texty.
Pre firmy a personálne agentúry telefonicky overím úroveň FJ u uchádzačov o zamestnanie.

Som absolventkou bilingválneho gymnázia v Banskej Bystrici a frankofónneho štúdia 2.stupňa VŠ (Master 2) v odbore Management de la vente Ekonomickej univerzity v Bratislave a L'université Pierre-Mendès-France - Grenoble, ktoré mi umožnilo študovať aj vo Francúzsku. Moja jazyková spôsobilosť je tiež garantovaná štátnou skúškou z lingvistiky FJ v odbore Prekladateľstvo a tlmočníctvo na Univerzite Matela Bela.

Poskytujem všetky učebné materiály. Som ústretová, individuálne pristupujem ku každému študentovi a učenie zbožňujem, no vyžadujem aj aktívnu účasť študenta, lebo iba to je cesta k úspechu :). Teším sa na Vás!

Cenník:
Začiatočníci (A1/A2) 8 eur/60 min
Stredne pokročilí (A2/B1) 9 eur/60min
Pokročilí, príprava na maturitu (B1/B2, B2+) 10 eur/60minReferencie

Ku Lívii som na doučovanie chodila dva roky a neviem si ju vynachváliť. Jej príprava na každú hodinu bola excelentná a profesionálna. Počas vysvetľovania bola vždy trpezlivá a doučovanie sa pre ňu neskončilo po 60 minútach, ale tým, že som ja všetkému rozumela. Tým, že som mala francúzštinu aj v škole som veľakrát potrebovala pomôcť s projektami a esajami a stále, keď som Lívii napísala aj mimo doučovania mi s radosťou pomohla. Lívia dokázala nájsť perfektný balanc medzi profesionálnym a kamarátskym prístupom, vďaka čomu som sa na jej hodiny vždycky tešila. Jej vášeň pre jazyk a sebavzdelávanie boli nákazlivé. Dnes aj vďaka Lívii môžem povedať, že som zmaturovala na jednotku a v študovaní francúzštiny pokračujem na univerzite. Merci pour tout! :)

Lea L. - 6. 7. 2019

Úžasný prístup - skvelo vedené hodiny doslova ušité na mieru k mojej potrebe jazyka!!! Profesionalita, flexibilita, trpezlivosť. Lívia je ochotný a trpezlivý lektor - hodiny sú vedené zábavnou ale náučnou formou, navštevujem ich veľmi rada. Začínala som ako úplný začiatočník. Odporúčam !

Zuzana B. - 28. 9. 2017

Hodiny s Líviou ma skvele pripravili na písomnú aj ústnu maturitnú skúšku z francúzskeho jazyka (B2). Jej príprava na hodiny bola profesionálna a prístup hodnotím ako veľmi priateľský a ústretový. Aj vďaka nej sa môj záujem o francúzsky jazyk jednoznačne zvýšil. Ďakujem Lívia. :)

Alexandra Š. - 27. 7. 2017

Hodiny s Líviou určite odporúčam, nemôžem ich hodnotiť inak ako pozitívne. :) Jej hodiny sú profesionálne a v príjemnej atmosfére. Vždy je veľmi ústretová aj časovo flexibilná. Ku každému žiakovi pristupuje individuálne a podľa potreby. Merci Lívia! :)

Lenka V. - 4. 5. 2017

Na hodinach s Liviou mozete ocakavat profesionalitu, odbornost, vsestrannost a prijemnu atmosferu pocas hodin. Vrelo odporucam!!!

Monika R. - 3. 11. 2016

Hodiny boli výborne pripravené, podľa toho, čo som potrebovala, gramatika zrozumiteľne vysvetlená. Keď potrebujete doučiť francúzštinu, tak slečnu Líviu určite odporúčam.

Anna K. - 30. 4. 2015

Skvelé hodiny doučovania,profesionalita,100 percentná pripravenosť na hodiny,ústretovosť a milý prístup.Ja ďakujem slečne Lívii za veľkú pomoc a zlepšenie mojej francúzštiny :) Doučovanie mi neprinieslo len poznatky z francúzskeho jazyka ,ale aj mnohé iné vedomosti z oblasti,ktorú študujem :) Jednoznačne odporúčam !

Karolína L. - 27. 9. 2014


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu