Roman F.

Roman F.

Odpovedá do 48 hodín, na 50% správ
50% 48 hod+
Od 20 €/hod
Prijíma študentov

Roman F.

Prijíma študentov

Native Speaker - profesionálna a hovorová Angličtina A1-C1

  • 5/5 (hodnotilo 6 študentov)
Cena Od 20 €/hod
Preferované časy: poobede
Doučuje predmety:

Kontaktný formulár

Popis

Ahoj, ja som Roman.

Od detstva som žil, študoval, a neskôr profesionálne fungoval vo Vancouveri, Britskej Kolumbii a som tu aby som Ti ponúkol možnosť akú majú len Tí ktorí tam sami žijú - získať ozajstnú, hovorovú a profesionálnu Angličtinu s Native Speakerom.

Či si už úplný začiatočník - nevadí - alebo si chceš svoje znalosti Anglického jazyku oprášiť s pomocou konverzácii a živého príkladu reálneho západného prízvuku, hovorového sarkazmu alebo humoru - veci ktoré Ti nikto nevysvetlí pokiaľ nestrávil minimálne 10 rokov ponorený do kultúry v zahraničí...

Napíš mi správu a môžme si dať skúšobnú zoznamovaciu hodinu kde si ma môžeš spokojne nezáväzne overiť. ;)

Naše stretká nastavíme podľa Teba.

Možno máš konkrétný cieľ do budúcna a vieš že bude potrebná Angličtina ako schodík k tvojmu úspechu... Možno máš nejaký projekt zo školy a chceš získať tú známku aby Ti rodičia kúpili ten Bentley... alebo je to proste tvojou záľubou baviť sa o tvojich témach v Angličtine, som tu na to :)

Profesionálne sa venujem hudbe a popri tom pomáham ľuďom zlepšiť svoju znalosť Angličtiny nielen ako jazyk ale aj ako bránu do sveta a zároveň aj novej kultúry.

Vo voľnom čase sa rád vzdelávam, tvorím hudbu, degustujem kávu, a keď je príležitosť, účím sa surfovať.

Nájdi ma na Facebooku! - Native Speaker English & Music - Banská Bystrica

Referencie (7)

Lucka L.

Lucka L.

16 odučených lekcií

S hodinami som maximálne spokojná a vidím rychlý progres. Každou hodinou sa mi komunikuje ľahšie v anglickom jazyku a rozširuje sa mi slovná zásoba. Hodiny sů vtipné a veľmi zaujímavé. Veľká výhoda je, že Roman je native speaker.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem Lucia, musím uznať že naše hodiny sú naozaj zábavné :)

Adela J.

Adela J.

14 odučených lekcií

Roman je veľmi akčný, trpezlivý, vždy výborne naladený a flexibilný lektor. Vie vycítiť potreby študenta a dokonale prispôsobiť hodiny jeho potrebám. Nemá problém opakovať učivo ak je to nutné. Snaží sa o to, aby boli hodiny pestré. Vďaka Romanovi je pre mňa angličtina zábava. No najdôležitejšie je, že cítim, že sa výrazne zlepšujem. ODPORÚČAM :)

Patrik Š.

Patrik Š.

13 odučených lekcií

Super učiteľ, vždy pripravený a dobre naladený. Máme veľa spoločnych tém o ktorých sa bavíme. Odporúčam

Marek M.

Marek M.

11 odučených lekcií

Roman je super doucovatel, vzdy dobre naladeny. Velke plus ze je native speaker. Na kazdu hodinu sa tesim nakolko sa mi komunikuje lahsie a lahsie.

Daniela P.

Daniela P.

7 odučených lekcií

Hoci sme zatiaľ mali len pár konverzačných hodín angličtiny, musím povedať, že som veľmi spokojná, či už s profesionálnym, ale aj ľudským prístupom. Potrebovala som osviežiť opäť hovorovú angličtinu a nadobudnúť novú slovnú zásobu a každou hodinou vidím, že sa mi oveľa lepšie komunikuje. Je určite veľmi flexibilný a dokáže pripraviť každému hodinu podľa toho, čo potrebuje a navyše je native speaker, čiže hodiny sú veľmi prirodzené. Lekcie s Romanom určite každému odporúčam :)