Nikola F.

Mgr. art. Nikola F.

Odpovedá do 20 hodín, na 80% správ
80% 20 hod
Od 10 €/hod
Prijíma študentov

Nikola F.

Prijíma študentov

Kurzy výtvarnej tvorby/ Príprava na talentové skúšky

Cena Od 10 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer

Kontaktný formulár

Popis

PRÍPRAVA aj na TALENTOVÉ SKÚŠKY na SŠ/VŠ
Zaujíma ťa výtvarné umenie a chceš rozvíjať svoj talent v príjemnom prostredí nášho ateliéru? Pod odborným dohľadom si prejdeš širokou škálou cvičení rozvíjajúcich tvoje schopnosti. Sme ateliér so širokým zameraním, venujeme sa kresbe, maľbe, soche, keramike a iným médiám.

Čo od nás môžeš očakávať:
- individuálny, odborný prístup
-možnosť napredovania v kreatívnom prostredí
-získaš základné vedomosti v oblasti výtvarnej tvorby (kompozičné a perspektívne vnímanie priestoru, budovanie zátišia prostredníctvom základných geometrických tvarov, základy figurálnej kresby a anatómie. Spoločne si prejdeme základnou analýzou farieb, postupne si osvojíš maliarske techniky.
- zariadený ateliér, všetky pomôcky k dispozícii

O MNE:
Študovala som na Akadémii umení v Banskej Bystrici, odbor Voľné výtvarné umenie, v Ateliéri voľného figurálneho prejavu u doc. Petra Gáspára, akad.soch., na katedre sochárstva.
Po ukončení magisterského štúdia som pôsobila v Prahe, ako asistentka kurzov keramiky, v dielni Keramika srdcem, u Václava Kuglera. Už počas štúdia som pracovala ako asistentka výtvarných kurzov pre verejnosť, v Nové galerii v Prahe.
V priebehu bakalárskeho štúdia som absolvovala študijný pobyt na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, odbor Pracownia Podstaw Rzeźby u prof. Jána Szczypka. Stredoškolské štúdium som ukončila na Škole úžitkového výtvarníctva J. Vydru v Bratislave v odbore konzervátorstvo a reštaurátorstvo. Vo svojej voľnej tvorbe sa venujem keramike, maľbe, soche a kresbe.

@nikola.ferencz
@keramikaren
@rozkvet.gallery

Nájdeš nás v Rozkvet Gallery
Horná 36
Banská Bystrica

Referencie (1)

Martina K.

Martina K.

Neoverená referencia

Nikola a jej prístup pri výučbe študenta sú ľudské a vysoko odborné. Prostredie jej ateliéru je tiež motivačné. Vďaka jej vedeniu sa naša dcéra mohla kvalitne pripraviť na talentovky, Nikol jej pomohla aj v posilnení sebaistoty a vytvorení si kvalitných prác do portfólia, vďaka čomu bola dcéra prijatá na svoj vysnívaný odbor na obidvoch školách, ktoré si vybrala. Ešte raz Nikol ďakujeme. Kto má talent a svoj cieľ, neváhajte ju kontaktovať. Kminiakovci