Miriama B.

Miriama B.

Odpovedá do 13 hodín, na 30% správ
30% 13 hod
Od 15 €/hod

Miriama B.

Efektívne doučovanie nemčiny a švédčiny

Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer

Kontaktný formulár

Doučovateľ nie je aktívny

Tento doučovateľ sa tu už nejaký čas neobjavil. Skúste vyhľadať nového doučovateľa, ktorý vám odpovie na vašu požiadavku.

Vyhľadať iného doučovateľa

Popis

Milí záujemcovia,

ponúkam online doučovanie nemeckého a švédskeho jazyka šité na mieru.

NEMECKÝ JAZYK

Doučujem začiatočníkov aj pokročilých, stredoškolákov rada pripravím na maturitu, poskytujem aj udržiavacie a konverzačné hodiny.

Na hodinách pracujem s vlastnými materiálmi, ale v prípade, že máte vlastnú predstavu o materiáloch, vieme sa, samozrejme, dohodnúť. Pridržiavam sa učebnice, ale popritom pracujem aj s mnohými inými materiálmi od krátkych videí, cez piesne až po zaujímavé konverzačné cvičenia. Štruktúru hodín prispôsobujem potrebám a úrovni študentov. Dbám na to, aby to pre nich bolo pestré a obohacujúce.

ŠVÉDSKY JAZYK

Keďže švédčina je menej zvyčajný jazyk, zatiaľ som mala možnosť doučovať iba začiatočníkov, ale rada poskytnem hodiny aj pokročilým.

Na hodinách postupujem podľa sviežo koncipovanej učebnice Rivstart, pričom obsah obohacujem o ďalšie vlastné materiály tak, aby vám učenie robilo radosť a dozvedeli ste sa niečo aj o švédskej kultúre a reáliách.

KRÁTKO O MNE

Som absolventkou prekladateľstva a tlmočníctva s kombináciou nemecký jazyk a švédsky jazyk na Univerzite Komenského. Počas štúdia som pracovala na zákazníckej podpore, kde som oba jazyky denne aj aktívne používala. Okrem toho som absolvovala polročný študijný pobyt v nemeckom meste Tübingen, ktorý mi pomohol zlepšiť si úroveň jazyka. V súčasnosti si úroveň jazykov udržiavam konverzáciou s rodenými hovoriacimi, čítaním miestneho spravodajstva, zaujímaním sa o miestnu kultúru a podobne. Jazyky ma fascinovali už od detstva a rada by som vám sprostredkovala radosť z učenia sa a spôsob, ako si osvojiť jazyk.

CENOVÉ PODMIENKY

Ceny sú individuálne podľa typu doučovania, o ktoré máte záujem, pohybujú sa však v rozpätí od 13 do 20 €.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Hodiny prebiehajú online prostredníctvom Skype alebo MS Teams prípadne inej platformy podľa dohody.

Som časovo flexibilná, takže hodiny môžu prebiehať ráno, poobede aj podvečer, avšak cez víkend neučím.

Teším sa na vás!Referencie (1)

Simona D.

Simona D.

Neoverená referencia

S Mirkou ma doučovanie cudzieho jazyka veľmi baví. Každú hodinu máme rozdelenú na gramatickú a konverzačnú časť, takže sa vždy naučím niečo nové a súčasne som aj nútená rozprávať, čo mi občas ako mierne pokročilému robí problémy. Vidím však posun v mojich jazykových znalostiach a Mirku ako doučovateľku určite odporúčam. Je veľmi milá, trpezlivá a občas sa aj dosť nasmejeme. :) 10/10