Samuel S.

Samuel S.

Odpovedá do 5 hodín, na 80% správ
80% 5 hod
Od 12 €/hod
Prijíma študentov

Samuel S.

Prijíma študentov

prijímačky na LF 🩺🧠🦷

Cena Od 12 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend

Kontaktný formulár

Popis

Som študentom 3. ročníka zubného lekárstva na LF MUNI v Brne, z čoho je dedukovateľné, že sa orientujem primárne na študentov pripravujúcich sa na prijímačky. Avšak môžem pomôcť s chémiou a biológiou i iným (závisiac od vyťaženia).

Myslím si, že pri správnom podaní jednoduchou formou, štýlu peer-to-peer, je možné pochopiť všetko (i keď občas treba kvapku trpezlivosti navyše). Hodiny prebiehajú online cez MS teams hlavne formou dialógu (žiadna nudná nelogická teória). Po každom doučovaní ťa čaká malý test cez Socrative - feedback je nevyhnutný pre obe strany.

Ceny jednorazových doučovaní sú vyššie, pri pravidelnej spolupráci sa vždy dohodneme. Ceny 20€ a vyššie sú za mňa prehnané, hlavne keď som si prešiel rovnakou cestou ako ty. 💸

Pre lepší prehľad ma treba kontaktovať - zistíme či vzájomne môžeme niečo zlepšiť v tvojich znalostiach. 😇

Referencie (2)

Robert F.

Robert F.

Neoverená referencia

Hodiny sú dobré podané, stručné a ľahké na pochopenie. Test na konci mimo hodiny sa mi páči. Používanú aplikáciu na hodiny si je najlepšie stiahnuť, ale nie je to nič ťažké. Ďakujem! :)

Martina B.

Martina B.

Neoverená referencia

Doučovania prebiehajú od začiatku veľmi príjemným a priateľským štýlom. Učivo prechádzame primeraným tempom a nenáhlime sa ďalej kým nie je všetko pochopené :) Pomoc však nekončí uplynutím 60tej minúty, a tak vždy keď sa vynoria pri robení úloh nejaké nejasnosti a otázky viem, že sa mám na koho obrátiť, a za to som veľmi vďačná :)

Zodpovedané otázky (1)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Samuel S.

Dentálna hygiena

Dobrý, chcem sa opýtať ako modelovať zub na prijmačky som v koncoch a netuším ako to robiť. Nejaké rady? Budem vďačná za všetko.