Klára T.

Klára T.

Odpovedá do 20 hodín, na 88% správ
88% 20 hod
Prijíma študentov

Klára T.

Prijíma študentov

Gitara a jazyky

Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend

Kontaktný formulár

Popis

Ahoj, volám sa Klára, mám 21 rokov a som študentkou na vysokej škole.

Angličtine sa venujem od škôlky, na základnej škole som sa zapájala do viacerých anglických súťaží. Niekoľko rokov som navštevovala jazykovú školu a rôzne doučovania. Mám dokonca aj jazykový kurz s certifikátom.

Slovenský jazyk ma vždy fascinoval. Pravopis mi nerobí problém, pomôžem so syntaxou, literatúrou a spoločne sa môžeme naučiť aj teóriu s gramatikou príjemným spôsobom. Rada pomôžem s prijímačkami na monitor či strednú školu.

Ak máš záujem naučiť sa hrať na gitare, som tu pre teba. Na gitare hrám už 11 rokov. Môžeme sa naučiť hrať akordy, ktoré sa hrajú popri speve. Ak by si však chcel/a vedieť čítať z nôt a naučiť sa hrať aj technicky správne, môžeme sa do toho spolu pustiť:).

Som priateľská a ku každému pristupujem individuálne. Rada ti pomôžem s učením, aby si pochopil/a všetko, čo ti na hodinách uniklo. Môžeme si prejsť celé učivo od začiatku, robiť spolu domáce úlohy, rovnako aj robiť testy na osvojenie systému testov a písomiek.

Stačí mi len napísať a na podrobnostiach sa dohodneme v správe. :)

Referencie (1)

EMILI V.

EMILI V.

Neoverená referencia

Klárka je veľmi milá a priateľská Na hodiny sa vždy teším Odkedy mám doučovanie sa nemusím báť na hodiny slovenčiny v škole Je ochotná prísť aj domov