Janka N.

Janka N.

Odpovedá do 1 hodiny, na 90% správ
90% 1 hod
Od 10 €/hod
Prijíma študentov

Janka N.

Prijíma študentov

Efektívne doučovanie psychológia/slovenský jazyk

  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 10 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend

Kontaktný formulár

Popis

Ahojte👋,

som absolventkou psychológie a ponúkam doučovanie pre uchádzačov o štúdium psychológie, študentom Bc. stupňa, stredoškolákom a komukoľvek, koho zaujíma tento smer a chce sa o ňom dozvedieť viac. Pomôžem so všetkými predmetmi, ktoré Vám počas štúdia psychológie robia starosti💬🧠.

Okrem psychológie sa venujem aj doučovaniu slovenského jazyka, na úrovni základnej školy.

Poskytujem konzultácie a korektúry seminárnych prác a slohov📝, no nenapíšem za nikoho žiadnu prácu, skúšku ani zápočet.

Počas doučovania posielam poznámky a rôzne materiály, ktoré žiakom uľahčia zapamätanie učiva a budú sa k nim môcť kedykoľvek vrátiť. Učivo so žiakmi pravidelne opakujem aby som sa ubezpečila, že bolo pochopené správne. Pokroky dieťaťa konzultujem s rodičmi.

V prípade záujmu doučím aj skupinu.

Ak Vás moja ponuka zaujala, prosím, neváhajte ma kontaktovať a verím, že sa dohodneme na doučovaní, ktoré povedie k Vašej spokojnosti 😊. Teším sa na Vás!

Referencie (6)

Katarína I.

Katarína I.

Neoverená referencia

Janka je skvelá doučujúca, mne osobne veľmi pomohla s projektom do školy (VŠ), výhodou je aj rýchla komunikácia.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem pekne

Natália V.

Natália V.

Neoverená referencia

S doučovaním som bola veľmi spokojná. Všetko mi bolo ochotne vysvetlené. Odporúčam :)

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem pekne :)

Karolína S.

Karolína S.

Neoverená referencia

Jednoznačne odporúčam. Profesionálny prístup a hlavne rýchla spätná väzba. Veľmi milo som bola prekvapená rýchlosťou odpovedí. U Janky som bola so všetkým vždy spokojná.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem veľmi pekne :)

Ester D.

Ester D.

Neoverená referencia

Môžem len odporučiť všetkými desiatimi. Janka je veľmi profesionálna, ochotná, ústretová. Komunikácia bola rýchla a aj napriek tomu, že som doučovanie potrebovala v priebehu pár dní a napísala som jej neskoro večer bola ochotná a našla mi termín do 24 hodín. Pomáhala mi s psychológiu a bolo vidieť, že vie o čom je reč, vedela odpovedať na všetky otázky ak som nepochopila tak to vysvetlila po lopate. Ešte raz veľká vďaka ak budem niekedy znova potrebovať pomoc tak sa určite rada ozvem. ODPORÚČAM !!! Prajem všetko dobré a veľa spokojných študentov :)

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem veľmi pekne a prajem veľa úspechov :)

Katarina D.

Katarina D.

Neoverená referencia

Po niekoľko násobnej osobnej skúsenosti môžem iba odporučiť. Absolútny profesionál. S maximálnym nasadením a snahou vysvetliť učivo, aby ste úspešne zvládli písomky, testy či skúšky. Veľmi ústretový prístup. Vždy konštruktívne a adekvátne rady či pripomienky, ako zlepšiť Vašu prácu.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem pekne :)

Blogy (3)

Zatočte s trémou a stresom jednoducho!

S trémou pri odpovedi v škole sa stretol určite každý z nás, rovnako ako so stresom. Oba tieto pojmy môžu pre naše prežívanie predstavovať čosi negatívne a preto prinášam 5 tipov, ktoré pomôžu pri…

Ako na relax po náročnom školskom dni?

Viete ako zrelaxovať a zhodiť zo seba napätie z celého dňa? Práve preto som si pre Vás pripravila zoznam niekoľkých tipov a rád, ktoré by Vám mohli pomôcť si oddýchnuť po náročných dňoch. 1. Choďte…

Ako predísť syndrómu vyhorenia?

Za všetko môže stres...hlavným spúšťačom syndrómu vyhorenia je dlhodobé pôsobenie stresu na organizmus. Dlhodobý stres ovplyvňuje nielen fyzické, ale i psychické zdravie – samozrejme v negatívnom…