Janka N.

Janka N.

Odpovedá do 1 hodiny, na 70% správ
70% 1 hod
Prijíma študentov

Janka N.

Prijíma študentov

Efektívne doučovanie psychológie a metodológie

  • Doučuje aj online
  • Od  13 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 13 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Referencie Blogy

Popis

Prosím, kontaktujte ma priamo na gmail - janka19981@gm...

Ahojte👋,

som absolventkou magisterského stupňa psychológie a ponúkam doučovanie pre uchádzačov o štúdium psychológie, študentom Bc. stupňa, stredoškolákom a komukoľvek, koho zaujíma tento smer a chce sa o ňom dozvedieť viac. S radosťou pomôžem so všetkými predmetmi, ktoré Vám počas štúdia psychológie robia starosti💬🧠.

Poskytujem konzultácie a korektúry seminárnych prác a slohov📝, no nenapíšem za nikoho žiadnu prácu, skúšku ani zápočet. Rovnako Vám pomôžem pri metodologických otázkach tvorby Vašich prác.

Počas doučovania posielam poznámky a rôzne materiály, ktoré študentom uľahčia zapamätanie učiva a budú sa k nim môcť kedykoľvek vrátiť. Ku každému študentovi pristupujem zodpovedne a snažím sa mu odovzdať čo najviac z mojich niekoľkoročných skúseností.

Ak Vás moja ponuka zaujala, prosím, neváhajte ma kontaktovať a verím, že sa dohodneme na doučovaní, ktoré povedie k Vašej spokojnosti 😊. Teším sa na Vás!

Referencie (8)

Lukas

Lukas

Neoverená referencia

Najlepšia skúsenosť s online doučovaním. Je veľmi profesionálna, komunikatívna a príjemná. Janka ma naozaj pripravila a po 2 mesiacoch s jej hodinami som sa dostal do Ostravy na psychológiu. Veľmi odporúčam bola úžasná.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem pekne :) prajem veľa úspechov

Leni U.

Leni U.

Neoverená referencia

s Jankiným doučovaním som bola veľmi spokojná, nakoľko sa pripravujem na VŠ a veľa vecí mi nebolo vysvetlených od mojich učiteľov. Janka mi bola ochotná to všetko vysvetliť, zopakovať aj na viackrát ak bolo potrebné. Vždy sme sa vedeli dohodnúť na čase doučovania, kedy to obom, čo najviac vyhovovalo.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem pekne Leni :)

Katarína I.

Katarína I.

Neoverená referencia

Janka je skvelá doučujúca, mne osobne veľmi pomohla s projektom do školy (VŠ), výhodou je aj rýchla komunikácia.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem pekne

Natália V.

Natália V.

Neoverená referencia

S doučovaním som bola veľmi spokojná. Všetko mi bolo ochotne vysvetlené. Odporúčam :)

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem pekne :)

Karolína S.

Karolína S.

Neoverená referencia

Jednoznačne odporúčam. Profesionálny prístup a hlavne rýchla spätná väzba. Veľmi milo som bola prekvapená rýchlosťou odpovedí. U Janky som bola so všetkým vždy spokojná.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem veľmi pekne :)

Blogy (3)

Zatočte s trémou a stresom jednoducho!

S trémou pri odpovedi v škole sa stretol určite každý z nás, rovnako ako so stresom. Oba tieto pojmy môžu pre naše prežívanie predstavovať čosi negatívne a preto prinášam 5 tipov, ktoré pomôžu pri…

Ako na relax po náročnom školskom dni?

Viete ako zrelaxovať a zhodiť zo seba napätie z celého dňa? Práve preto som si pre Vás pripravila zoznam niekoľkých tipov a rád, ktoré by Vám mohli pomôcť si oddýchnuť po náročných dňoch. 1. Choďte…

Ako predísť syndrómu vyhorenia?

Za všetko môže stres...hlavným spúšťačom syndrómu vyhorenia je dlhodobé pôsobenie stresu na organizmus. Dlhodobý stres ovplyvňuje nielen fyzické, ale i psychické zdravie – samozrejme v negatívnom…