Majka N.

Majka N.

Odpovedá do 2 hodín, na 89% správ
89% 2 hod
Prijíma študentov

Majka N.

Prijíma študentov

ponúkam doucovanie z nemeckeho jazyka

  • -
  • Doučuje aj online

Popis

Hallo zusammen,

ponúkam doučovanie z nemeckého a anglického jazyka pre vsetky jazykové úrovne. Jazyky ma fascinovali od detstva a po maturite som sa rozhodla jazykom venovať na profesionálnej úrovni. Vyštudovala som anglický a nemecký jazyk na univerzite v Košiciach. Počas bakalárskeho štúdia som strávila rok na univerzite v Saarbrücken-e cez výmenný program Erazmus. Magisterské štúdium som absolvovala celé v Nemecku na univerzite vo Würzburg-u. Počas štúdia som učila v jazykovej škole, v IT firme, v škôlke a taktiež som doučovala deti, študentov a aj dospelých, ktori cudzí jazyk potrebovali k svojej práci.

Pri učení jazyka sa snažím využívať rôzne metódy, ako napríklad videa, kvízy, moje vlastné Handouty a rôzne online cvičenia.
Učenie ma bavi a velmi sa teším, ked vidim, ako moji študenti robia pokroky. Na hodinách sa snažím vytvoriť uvoľnenú a priateľsku atmosféru pretože si sama z mojich študentských cias pamätám, aké dôležité bolo pre mňa nemať stres, z učiteľa, z rozprávania alebo z toho, že poviem niečo nesprávne.

Ak potrebuješ pomôcť s gramatikou, precvičiť si rozpravanie, vytrenovat posluch, rozšíriť slovnú zasobu alebo sa zlepšiť v pisani, neváhaj ma kontaktovat. Budem sa na Teba tešiť. :-)