Janka S.

Janka S.

Odpovedá do 48 hodín, na 100% správ
100% 48 hod+

Janka S.

Angličtina zaujímavo

Cena Od 12 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Referencie Fotky & certifikáty Blogy

Popis

Ahojte!

Vyštudovala som na univerzite UKF so zameraním na preklad a tlmočenie AJ/FJ.

S AJ som v dennom kontakte či už pracovne so študentami alebo iba vo svojom voľnom čase. Filozofiou môjho učenia je, že študent by sa mal učiť tak ako ho to baví. Nájsť to, čo študenta baví a prepájať to s jazykom. Napríklad ak chlapca baví futbal, budeme (okrem iného) počúvať rozhovory s jeho obľúbeným futbalistom, budeme čítať o ňom články a udržovať tak jeho učenie zaujímavé.

Svojím študentom ponúkam nenásilné učenie formou, ktorú si sami zvolia, či už zameranú viac na počúvanie, hovorenie alebo písanie. Zo skúseností viem, že pokiaľ sa niekto učí nasilu nenaučí sa nikdy danú vec poriadne, navyše si ju znechutí. Snažím sa maximálne prispôsobovať či už časovo alebo požiadavkami. So študentom chcem byť okrem vzťahu učiteľ - študent, aj kamarátka alebo aspoň "dobrý pokec" alebo "príjemne strávená hodinka s angličtinou" ... potom to už pôjde samo a oveľa ľahšie.

Prijímam nových študentov a aktívne doučovanie začne prebiehať od októbra 2021. Užite si leto a potom ideme na to ...

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

Každý sme raz začínali. Určite nám to pôjde :)
Referencie (9)

Peter S.

Peter S.

Neoverená referencia

Bol som veľmi spokojny s doučovanim. Vrelo odporúčam každému kto ma záujem seriózne sa učiť AJ.

Jan S.

Jan S.

Neoverená referencia

Bol som velmi spokojny s doucovanim..

Milan

Milan

Neoverená referencia

Janka doučovala aj môjho syna a doučuje aj Mňa. Som plne spokojný. nechám si ju aj tento celý rok :o)

Martin K.

Martin K.

Neoverená referencia

Využívať túto formu doučovania som začal iba nedávno no som milo prekvapený. Moja doučovateľka má so mnou veľkú trpezlivosť a samozrejme cítim zlepšenie. Uvítal som, že ak náhodou moja doučovateľka nemôže prísť na hodinu vždy ju mal kto zastúpiť. Cenovo prijateľné, odporúčam.

Miroslav K.

Miroslav K.

Neoverená referencia

Janka je veľmi flexibilná doučovateľka, ktorú len odporúčam všetkým, ktorí sa chcú tento jazyk naučiť. Spôsob doučovania je odborný. Odporúčam :)

Fotky a certifikáty

Blogy (2)

Doučovať doma?

Týmto článkom by som asi rada spoznala názor iných doučovateľov a najmä doučovateliek, ktorí buď za študentom dochádzajú domov alebo doučujú vo svojom súkromí.Jedna stránka celého konceptu je…

Angličtina zaujímavo

Viete čo?Na základnej škole som neznášala som angličtinu. Neznášala som ju, nechápala som ju. Nešla mi.Nebola som pätkárka, to sa povedať nedá. Ale oproti iným predmetom to bolo výrazne horšie, a…