Leila G.

Leila G.

Odpovedá do 7 hodín, na 100% správ
100% 7 hod
Od 10 €/hod
Prijíma študentov

Leila G.

Prijíma študentov

Efektívne a profesionálne doučovanie angličtiny za dobrú cenu.

  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: poobede, večer, víkend
Cena Od 10 €/hod
Preferované časy: poobede, večer, víkend

Kontaktný formulár

Popis

Ahojte, moje meno je Leila a charakteristický je pre mňa humor, pozitívna nálada a mať radosť zo života. Rovnako pristupujem aj k učeniu samotného jazyka, kde chcem aby ste sa učili hrou a nebáli sa komunikovať. Pretože práve praktická komunikácia býva najčastejším problémom ale zároveň aj riešením v akomkoľvek jazyku.

Vyštudovala som Vysokú školu angličtiny a literatúry v Damašku, čo je hlavné mesto Sírie. Áno, ako predpokladáte nie som Slovenka aj keď tu mám svoje korene narodila som sa v malebnej oblasti  Sírií. Prax v učení a angličtine mám 15 rokov, ale taktiež som mala možnosť pracovať aj v Californií kde som sa naučila mnoho ďalších praktických skúsenosti. Aktuálne žijem v Quite hlavnom meste Ekvádoru. Veru so mnou sa jeden človek nenudí a teším sa na spoluprácu 😊

Referencie (1)

Matúš B.

Matúš B.

Neoverená referencia

K Leile som sa prihlásil na hodiny anglického jazyka ako úplný začiatočník. Som veľmi spokojný s jej profesionálnym a priateľským prístupom. Hodiny sú vždy zaujímavé, zábavné :) a vidím, že vďaka jej prístupu môžem napredovať. Taktiež si vážim jej flexibilitu a poskytnutie potrebných materiálov na učenie. Leilu ako lektora určite veľmi odporúčam :)