Ivana O.

Ivana O.

Odpovedá do 29 hodín, na 100% správ
100% 29 hod
Od 18 €/hod
Prijíma študentov

Ivana O.

Prijíma študentov

English Tutor & Psychologist, experienced with children, Montessori qualified

  • 1 odučená lekcia
  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: doobeda, poobede, víkend
Cena Od 18 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, víkend

Kontaktný formulár

Popis

Po 12 rokoch strávených vo Veľkej Británii, kde som vyštudovala vysokú školu (Master Of Science v psychológii), je mojim poslaním odovzdávať moje skúsenosti z konverzačnej, ako aj akademickej angličtiny mojim študentom.

Okrem študia psychológie v Londýne a Nottinghame, somatickej psychoterapie v Lisabone a Montessori pedagogiky v Prahe, mam aj 2 roky praxe vo vyúčbe angličtiny pre deti od 3-6 rokov v Montessori škole v Bratislave. Moje predošlé pracovné skúsenosti zo zahraničia v oblastiach personalistiky, tlmočníctva, zdravotníctva a účtovníctva, taktiež prinášajú do mojich hodín slovnú zásobu, ktora zahŕňa široké spektrum oborov a odvetví.

ENGLISH

I hold a Master of Science degree in Psychology from the prestigious University of Nottingham and a Bachelor of Science from Royal Holloway, University of London.

I have lived and worked in England for over a decade (and Scotland for additional 2 years) , and feel very at home with the British culture, customs and communication in professional, academic and home settings.

I have several years experience working with children and adults, both in therapeutic and educational settings, including 2 intensive years in a Montessori kindergarten as an English teacher. I hold a diploma in the Jolly Phonics method (widely recognised as the most effective way to teach children to read and write in English) and an internationally accredited Assistant Head Teacher diploma in Montessori Education for 3-6 year old children.

Referencie (5)

Martina G.

Martina G.

1 odučená lekcia

Ivka doučuje našu dcéru (12r.). Tá spočiatku frflala, že nechce doučko, no Ivku si veľmi rýchlo obľúbila. Hodiny sú zábavné, rýchlo jej ubehnú a bavia ju. Zloženie hodiny je pestré (pokec, čítanie, cvičenia i gramatika... všetko stihnú). Veľmi si cením aj jej ústretovosť a keď treba kvôli tréningom plánované hodiny posunúť, nie je problém. Je veľmi milá, flexibilná a profesionálna. Odporúčame :)

Michaela F.

Michaela F.

Neoverená referencia

Ivka je veľmi schopná lektorka angličtiny, oceňujem individuálny prístup a časovú flexibilitu. Hodiny sú zábavné a vždy ubehnú rýchlo. Určite odporúčam.

Terezia B.

Terezia B.

Neoverená referencia

Ivana, je silný motivátor a veľmi pozitívny človek. Hodiny s ňou sú vždy dynamické, vie sa prispôsobiť vašim predstavám, hodiny zameria podľa vašich koníčkov alebo práce. Okrem profesionality u nej nájdete aj vďaka jej cestovaniu priestor na inšpiratívne diskusie. Vrelo odporúčam !

Henrieta P.

Henrieta P.

Neoverená referencia

Ivka je naozaj šikovná lektorka anglického jazyka. Učenie anglického jazyka ma nikdy nebavilo a vždy som sa musela k nemu nútiť. Po hodinách s Ivou sa mi moja angličtina výrazne zlepšila, a na každú našu spoločnú hodinu sa veľmi teším. Odporúčam naozaj všetkými desiatimi.

Martin S.

Martin S.

Neoverená referencia

Ivka je skvelá učiteľka. Vie učiť hrou a tiež sa prispôsobiť mojej začiatočnickej angličtine. Doporučujem, za mňa 10/10

Fotky a certifikáty