Lukáš P.

Lukáš P.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Prijíma študentov

Lukáš P.

Prijíma študentov

Mám za sebou 5 ročné bilingválne štúdium s maturitou a štátnou skúškou C1 a skúsenosti s doučovaním angličtiny.

  • 5/5 (hodnotilo 9 študentov)
Cena Od 13 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Typy lekcií Referencie Fotky & certifikáty

Popis

Preferujem výučbu online ale viem sa dostaviť aj v rámci BA alebo doučovanie môže po dohode prebiehať aj u mňa. Angličtinu aktívne používam už 8 rokov či už hovorovú alebo formálnu a mám aj skúsenosti s doučovaním. Viem doučiť/pomôcť s esejami, gramatikou alebo aj s konverzáciou. Doučím všetky vekové kategórie.

Ohľadom dostupnosti termínov mi prosím napíšte správu :).

Hodiny sa vždy snažím prispôsobiť potrebám každého žiaka.
Ak sa chcete dozvedieť viac o mne a o tom ako vyučujem, myslím, že najlepšie merítko nebude moje tvrdenie, ale referencie, ktoré si môžete pozrieť pod mojim profilom :).

Typy lekcií

Štandardná lekcia

13 € / 55 min

Referencie (11)

Zuzana B.

Zuzana B.

19 odučených lekcií

Lukáš ma doučuje už nejakú tú hodinu, takže viem objektívne posúdiť kvalitu doučovania. Lukáš je v prvom rade flexibilný, vie sa prispôsobiť potrebám, aj osobitým požiadavkám študenta, snaží sa, aby som nielen angličtinu vedela, ale jej aj rozumela. Úroveň Lukášovej angličtiny je veľmi vysoká a čo sa mi páči na ňom najviac je to, že nielen ju ovláda, ale ju vie aj učiť (vedomosti vie aj odovzdať ďalej), čo bohužiaľ nebýva pri doučovateľoch také samozrejmé. Lukáša viem preto iba odporučiť.

Ľubica V.

Ľubica V.

17 odučených lekcií

Lukáša môžem doporučiť. Doučoval mojich dvoch synov a ku každému mal individálny prístup. Veľmi ďakujeme za doplnenie vedomostí a precvičovanie učiva počas prázdnin. Vyučovanie prebiehalo modernou platformou a pre deti to bola pútavá forma výučby, veľmi sa na každú hodinu tešili. Určite sa znova vrátime. Ďakujeme

Pavol P.

Pavol P.

15 odučených lekcií

S Lukášom ako mojím doučovateľom som veľmi spokojný. Vždy pokojne a jasne všetko vysvetlil. Učenie angličtiny ma baví aj vďaka nemu a dúfam, že to takto bude aj naďalej. Lukáša určite doporučujem.

Martin B.

Martin B.

12 odučených lekcií

Lukáš je profesionál, ktorý rozumie tomu čo robí, v skratke je v tom dobrý. Je príjemný, priateľský a trpezlivý, čo je u mňa treba. Vie nájsť presne to temto, ktoré potrebujete. Dokonca mi pomáhal s prekladom životopisu do profesnej sféry. Viete sa s ním baviť na rôzne témy. Je to ten typ s ktorým viete rátať do budúcna a nie len pár hodín. Výučba jazyka je zrazu hrou a nie povinnosťou.

Alica S.

Alica S.

10 odučených lekcií

Na Lukášovi si veľmi cením jeho odbornosť a prirodzenosť, s akou vedie každú hodinu. Pohotovo reaguje na každú otázku alebo chybu z mojej strany, ktorú automaticky vysvetľuje. Takisto je vždy ochotný výjsť študentovi v ústrety. Odporúčam všetkými desiatimi!

Fotky a certifikáty