Nikoleta J.

Nikoleta J.

Odpovedá do 12 hodín, na 100% správ
100% 12 hod
Od 10 €/hod
Prijíma študentov

Nikoleta J.

Prijíma študentov

Online doučovanie matematiky, operačnej analýzy a anglického jazyka :)

  • -
  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 10 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend

Kontaktný formulár

Popis

Ahojte, moje meno je Nika, mám 23 rokov a študujem priemyselný manažment na MTF STU. Mám maturitu z anglického jazyka (B2) a matematiky. Na vysokej škole som absolvovala predmety Matematika I a Matematika II, taktiež Operačná analýza a Mechanika. Preto nie je problém doučiť študentov všetkých vekových kategórií a úrovní.

Pri učení sa snažím vysvetľovať veci jednoducho, aby boli ľahko pochopiteľné. Ak je to potrebné, nie je problém vrátiť sa naspäť a veci preopakovať, alebo znova vysvetliť.

Výhodou je, že pri online vyučovaní používam tablet a vďaka možnosti zdieľať obrazovku, môže študent veľmi dobre vidieť čo píšem. Po hodine potom nie je problém zaslať študentovi PDF so všetkými poznámkami.

Pre študentov taktiež pripravujem domáce úlohy, pri ktorých si dané veci precvičia, pretože nie je dôležité len pochopiť veci na hodine, ale zapamätať si ich a vedieť použiť.

Taktiež ponúkam doučovanie angličtiny pre žiakov ZŠ. Môžeme sa zamerať na precvičovanie slovíčok, vysvetľovanie lekcií a prípravu na písomky :)

Zodpovedané otázky (1)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Nikoleta J.

Percentá

Dobrý deň! Mohol by mi to niekto pomôcť? Ďakujem!