Michael P.

Michael P.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Od 18 €/hod
Prijíma študentov

Michael P.

Prijíma študentov

08/15? Nicht bei uns!

  • 5/5 (hodnotili 3 študenti)
  • 98 odučených lekcií
  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: poobede, večer, víkend
Cena Od 18 €/hod
Preferované časy: poobede, večer, víkend

Kontaktný formulár

Popis

Momentálne plný stav. Konverzácie v príjemnej atmosfére a za výhodných podmienok. Michael je žiakom Q11, teda 11. triedy jedného mníchovského gymnázia (G8). Rozpráva Hochdeutsch, ale na požiadanie pridá i ukážku v bavorštine. Ak neovláda pojmy v slovenčine, vypomáha si buď opisne synonymami, slovníkom na nete alebo angličtinou.
Referencie nájdete na pôvodnom profile (Katarína P. - viď foto)

8€ - Schnupperstunde (cca. 30 min) - na vyžiadanie a kde sme v prípade potreby prítomní obaja
18€ - voľná konverzácia na množstvo zaujímavých tém (s Michaelom/ po-pia poobede) bez cielenej gramatiky, ale s opravou chýb vrámci viet (pri špeciálnych požiadavkách zameraných na témy so širším či odbornejším záberom cena dohodou)
20€ - víkend

Materiály na hodinu pripravujeme naďalej spoločne. Preklady, ani jednorázové prípravy na pohovory či písomky/skúšky už z časových dôvodov neposkytujeme.

Referencie (3)

Lucia N.

Lucia N.

22 odučených lekcií

Hodiny nemeckej konverzacie s Michaelom si moj syn velmi pochvaluje. Na kazdu hodinu pripravi Michael nejaku temu, o ktorej sa potom rozpravaju. Nie su to ziadne nudne temy, ale prave rôzne zaujimavosti zo zivota, napr. z edicie Wissen macht Ah. Takisto po hodine dostane syn zoznam slovicok, ktore pocas hodiny nevedel a ktore mu Michael trpezlivo vysvetlil. Nemcina s Michaelom je naozaj skvela!

Lucia O.

Lucia O.

16 odučených lekcií

Michal doucuje moju dcerku nemecku gramatiku (zijeme dlhodobo vo Svajciarsku) a hodiny su jej velmi napomocne. Zlepsuju sa jej vysledky z testov z nemeciny odkedy jej Michal pomaha. Snazi sa nam pomoct aj ked potrebujeme rychlo skontrolovat slohy ci ulohy. Velmi ho odporucujeme!

Tomáš L.

Tomáš L.

15 odučených lekcií

Michael je skvelý a veľmi ochotný doučovateľ, ktorý trpezlivo vysvetlí všetky potrebné okruhy. Častokrát aj nad rámec témy, ktorá je predmetom konkrétnej hodiny. Takisto možno veľmi oceniť jeho aktívny prístup spočívajúci okrem iného v tom, že po každej vyučovacej hodine zašle žiakovi zoznam preberaných pojmov alebo slovíčok pre zapamätanie si, zatiaľ čo témy, ktoré spolu preberáme sú prezentované veľmi pútavou a hravou formou. Odporúčam všetkým. :)

Fotky a certifikáty

Blogy (1)

Príklad oficiálnej žiadosti v nemčine

V danom príklade sa jedná o žiadosť na študentský job:Sehr geehrtes xy-Team,aufgrund Ihrer Werbeclips im Internet bin ich auf das Angebot eines Schülerjobs bei Ihnen aufmerksam geworden und möchte…