Michael P.

Michael P.

Odpovedá do 1 hodiny, na 90% správ
90% 1 hod
Od 18 €/hod

Michael P.

08/15? Nicht bei uns!

  • 5/5 (hodnotili 3 študenti)
  • 159 odučených lekcií
  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: poobede, večer, víkend
Cena Od 18 €/hod
Preferované časy: poobede, večer, víkend

Kontaktný formulár

Popis

Momentálne plný stav.
Konverzácie v príjemnej atmosfére a za výhodných podmienok. Michael je žiakom Q12, teda maturitného ročníka jedného mníchovského gymnázia (G8). Rozpráva Hochdeutsch, ale na požiadanie pridá i ukážku v bavorštine. Ak neovláda niektoré pojmy v slovenčine, vypomáha si buď opisne synonymami, slovníkom na nete alebo angličtinou.
Referencie nájdete predovšetkým na pôvodnom profile (Katarína P. - viď foto)

8€ - Schnupperstunde (cca. 30 min) - na vyžiadanie
18€ - voľná konverzácia na množstvo zaujímavých tém (s Michaelom/ po-pia poobede) bez cielenej gramatiky, ale s opravou chýb vrámci viet (pri špeciálnych požiadavkách zameraných na témy so širším či odbornejším záberom cena dohodou)
20€ - víkend

Materiály na hodinu pripravujeme po vzájomnej dohode. Preklady, ani jednorázové prípravy na pohovory či písomky/skúšky už z časových dôvodov neposkytujeme.

Referencie (6)

Lucia N.

Lucia N.

33 odučených lekcií

Hodiny nemeckej konverzacie s Michaelom si moj syn velmi pochvaluje. Na kazdu hodinu pripravi Michael nejaku temu, o ktorej sa potom rozpravaju. Nie su to ziadne nudne temy, ale prave rôzne zaujimavosti zo zivota, napr. z edicie Wissen macht Ah. Takisto po hodine dostane syn zoznam slovicok, ktore pocas hodiny nevedel a ktore mu Michael trpezlivo vysvetlil. Nemcina s Michaelom je naozaj skvela!

Lucia O.

Lucia O.

32 odučených lekcií

Michal doucuje moju dcerku nemecku gramatiku (zijeme dlhodobo vo Svajciarsku) a hodiny su jej velmi napomocne. Zlepsuju sa jej vysledky z testov z nemeciny odkedy jej Michal pomaha. Snazi sa nam pomoct aj ked potrebujeme rychlo skontrolovat slohy ci ulohy. Velmi ho odporucujeme!

Tomáš L.

Tomáš L.

21 odučených lekcií

Michael je skvelý a veľmi ochotný doučovateľ, ktorý trpezlivo vysvetlí všetky potrebné okruhy. Častokrát aj nad rámec témy, ktorá je predmetom konkrétnej hodiny. Takisto možno veľmi oceniť jeho aktívny prístup spočívajúci okrem iného v tom, že po každej vyučovacej hodine zašle žiakovi zoznam preberaných pojmov alebo slovíčok pre zapamätanie si, zatiaľ čo témy, ktoré spolu preberáme sú prezentované veľmi pútavou a hravou formou. Odporúčam všetkým. :)

Marek R.

Marek R.

12 odučených lekcií

Michaela a Paní Katarínu veľmi doporučujeme sú šikovný učivo vysvetlia hravo,stručne,výstižne a ľahko sa pri nich učí. Veľmi nám pomohli v nemčine. Dokážu to čo iný nie a sú schopný môcť za akýchkoľvek okolností. Doporučujem a ďakujem im.

Matúš H.

Matúš H.

1 odučená lekcia

Michael je mladý človek, ktorý žije nemčinou a práca s textom slohmi je excelentná. Konverzácia výborná, všetko sme si vedeli preložiť či už do slovenčiny alebo angličtiny. Michael je veľmi dobrý naslúchač, počuje čo vravíte a snaží sa vyjadriť vašu myšlienku či už slovne alebo hovorovo.

Fotky a certifikáty

Blogy (1)

Príklad oficiálnej žiadosti v nemčine

V danom príklade sa jedná o žiadosť na študentský job:Sehr geehrtes xy-Team,aufgrund Ihrer Werbeclips im Internet bin ich auf das Angebot eines Schülerjobs bei Ihnen aufmerksam geworden und möchte…