Ľubomír B.

Ľubomír B.

Odpovedá do 1 hodiny, na 90% správ
90% 1 hod
Prijíma študentov

Ľubomír B.

Prijíma študentov

Doučovanie matematiky pre ZŠ a SŠ (príp. VŠ)

  • 4 odučené lekcie
  • Doučuje aj online
  • Od  12 €/hod
  • Preferované časy: večer, víkend
Cena Od 12 €/hod
Preferované časy: večer, víkend
Doučuje predmety:
Popis Typy lekcií Referencie

Popis

Ahoj,

som študentom 1. ročníka nadväzujúceho magisterského štúdia - učiteľstvo matematiky v Olomouci. Okrem toho som vyštudovaný finančník, takže viem niečo poradiť aj s finančnou matematikou.

Doučujem primárne matematiku pre ZŠ a SŠ.

Viem pomôcť aj s niektoými celkami z vysokoškolskej matematiky (algebra: determinanty, matice, vektorové a euklidovské priestory, lineárne zobrazenia, polynómy, rvnice - binomické, kubické a reciproké; matematická analýza: limity, derivácie, integrály, diferenciálne a diferenčné rovnice I. a II. rádu, dvojné integrály)

Z geometrie doučujem pre ZŠ všetko, pre SŠ len analytickú geometriu. Z vysokoškolskej matematiky je potrebné najprv skonzultovať rozsah učiva.

V prípade akejkoľvek otázky mi prosím napíšte a nájdeme spoločné riešenie. :)

Typy lekcií

Štandardná lekcia

12 € / 55 min

Referencie (2)

M

M

Neoverená referencia

Túto službu so využil prvý krát a vybral som si pána Ľubomíra. Urobil som dobre, výborná komunikácia, férové jednanie. Ihneď reagoval na moju požiadavku s ktorou detailne pomohol. Určite sa na neho obrátim aj nabudúce. Ďakujem Marek.

Eva Š.

Eva Š.

Neoverená referencia

Veľmi príjemný a priateľský učiteľ matematiky. Syn si ho obľúbil, učivo mu dobre vysvetlil. Dobrá komunikácia a zrozumiteľné vysvetlenie učiva. Zo strany učiteľa dobrá príprava pred hodinou so žiakom.