Viktória S.

Viktória S.

Odpovedá do 1 hodiny, na 44% správ
44% 1 hod
Od 10 €/hod

Viktória S.

Pohodové doučovanie matematiky a angličtiny

  • 5/5 (hodnotil 1 študent)
  • 1 odučená lekcia
  • Doučuje aj online
Cena Od 10 €/hod

Kontaktný formulár

Doučovateľ nie je aktívny

Tento doučovateľ sa tu už nejaký čas neobjavil. Skúste vyhľadať nového doučovateľa, ktorý vám odpovie na vašu požiadavku.

Vyhľadať iného doučovateľa

Popis

Som študentka Ekonomickej univerzity v Bratislave kde študujem Medzinárodné ekonomické vzťahy. Základom môjho odboru sú teda jazyky, a do istej miery aj matematika, ktorú som študovala aj na strednej škole a mám z nej maturitu. Moja úroveň angličtiny je C1 (okrem toho ovládam aj nemčinu a španielčinu).
Doučujem žiakov základných škôl ako aj starších študentov stredných škôl z jednoduchých ale aj komplexnejších tém. Mojou snahou je odovzdať čo najviac vedomostí mladším, a pomôcť im zlepšiť sa v týchto odvetviach nakoľko matematiku aj angličtinu budú v budúcnosti potrebovať ešte veľakrát. Taktiež sa snažím vysvetliť im problematiku jednoduchším spôsobom, aby to rýchlejšie pochopili a vedeli aplikovať.

Referencie (1)

Miriam T.

Miriam T.

1 odučená lekcia

Viktória je veľmi snaživá a trpezlivá osoba, ktorá vždy poskytne študentom viac než očakavajú a jej forma výučby je veľmi jasná a efektívna. Nemá problém vysvetliť koncept aj viac krát až kým ho študent nepochopí. Veľmi odporúčam!