Lenka Ž.

Lenka Ž.

Prijíma študentov

Lenka Ž.

Prijíma študentov

Individuálne výttvarné kurzy pre dospelých v Banskej Bystrici

  • -

Kontaktný formulár

Popis

Volám sa Lenka Živa Rábarová a výtvarné umenie je moja profesia a zároveň najväčšia vášeň. Vyštudovala som SUŠ v Trenčíne obor grafika a následne Učiteľstvo výtvarného umenie na UMB v Banskej Bystrici. Moja technika učenia je "podporovať individuálny talent a inšpirovať vlastným príkladom". Len človek čo vytrvalo a neustále pracuje sám na sebe môže byť dobrým učiteľom. Hodiny so mnou sú postavené na princípe otvorenej komunikácie, vzájomného rešpektu, úprimnosti a slobody vyjadrenia.

Vo svojej tvorbe sa venujem najmä maliarstvu, kresbe, ale tiež experimentálnym výtvarným technikám a médiám, ktorými dopĺňam svoje diela. Maľujem všetko od abstrakcie, cez portréty a krajinu až po vizionárske obrazy. Tvorím pod menom obrazysrdca.

Okrem maľovania sa tiež venujem holistickému seba-rozvoju, turistike, plávaniu. Zaujíma ma psychológia, budovanie komunít, alternatívna medicína, permakultúra a udržateľný rozvoj.
Keď sa dá tak rada cestujem a poznávam svet. Mojim druhým domovom je Francúzsko, ktoré som veľa krát navštívila a rada sa tam vraciam.
Milujem kvalitný výberovú kávu :-)

Ak máš chuť na sebe pracovať, zdokonaliť sa vo výtvarných technikách a rozvinúť svoj talent určite sa ozvi a rada sa s tebou stretnem!

Fotky a certifikáty