Lenka Ž.

Lenka Ž.

Odpovedá do 21 hodín, na 100% správ
100% 21 hod
Prijíma študentov

Lenka Ž.

Prijíma študentov

Individuálne výtvarné kurzy pre dospelých v Banskej Bystrici

  • -

Kontaktný formulár

Popis

Volám sa Lenka Živa Rábarová a výtvarné umeniu sa venujem intenzívne od strednej školy. Vyštudovala som SUŠ v Trenčíne obor grafika a následne Učiteľstvo výtvarného umenie na UMB v Banskej Bystrici.
Moja technika učenia je "podporovať individuálny talent a inšpirovať vlastným príkladom". Len človek čo vytrvalo a neustále pracuje sám na sebe môže byť dobrým učiteľom. Hodiny so mnou sú postavené na princípe otvorenej komunikácie, vzájomného rešpektu, úprimnosti a slobody vyjadrenia.

Vo svojej tvorbe sa venujem najmä maliarstvu, kresbe, ale tiež experimentálnym výtvarným technikám a médiám, ktorými dopĺňam svoje diela. Maľujem všetko od abstrakcie, cez portréty a krajinu až po vizionárske obrazy. Moje diela môžete nájsť na napríklad mojom FB.

Okrem maľovania sa tiež venujem holistickému seba-rozvoju= zdokonaľovanie sa vo všetkých oblastiach života. Zaujímajú ma vzťahy a ich prehlbovanie (ako medziľudských tak i vzťahov k život.prostrediu), ďalej budovanie komunít, alternatívna medicína, vzdelávanie, permakultúra a udržateľný rozvoj.
Keď sa dá tak rada cestujem a poznávam svet. Mojim druhým domovom je Francúzsko, ktoré som veľa krát navštívila a rada sa tam vraciam.
Milujem kvalitnú výberovú kávu :-)

Ak máš chuť na sebe pracovať, zdokonaliť sa vo výtvarných technikách a rozvinúť svoj talent určite sa ozvi a rada sa s tebou stretnem!

Fotky a certifikáty