Tadeáš B.

Tadeáš B.

Odpovedá do 8 hodín, na 100% správ
100% 8 hod
Od 15 €/hod
Prijíma študentov

Tadeáš B.

Prijíma študentov

Doučovanie jazykov, vied a príprava na prijímačky

  • 5/5 (hodnotili 3 študenti)
Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend

Kontaktný formulár

Popis

Ahojte, volám sa Tadeáš, mám 21 rokov a momentálne študujem na fakulte medicíny v Nancy vo Francúzsku. S doučovaním mám už skúsenosti viac ako 3 roky a doučujem medicínu, chémiu, fyziku, biológiu a matematiku. Čo sa týka jazykov tak doučujem francúzsky, anglický a španielsky jazyk. Okrem iného, učím študentov aj rôzne metódy a techniky ako sa najefektívnejšie učiť, pripraviť na skúšky, na prijímacie pohovory, či ako vylepšiť svoje komunikačné schopnosti.

Referencie (7)

Marek H.

Marek H.

22 odučených lekcií

Tadeáš ma pripravuje na prijímačky na medicínu. Jeho výučba je veľmi dobre štrukturovaná a všetko vysvetľuje veľmi jednoznačne. Najmä v chémii som si už oveľa istejší. Jednoznačne odporúčam.

Martina G.

Martina G.

17 odučených lekcií

Som veľmi spokojná s Tadeášom, je veľmi príjemný, ochotný, zodpovedný a rýchlo reaguje na správy. Pochopila som pri ňom učivo z matematiky nad ktorým som si hodiny nevedela dať rady. Skvelá, zrozumiteľná a efektívna forma výučby!

Ingrid M.

Ingrid M.

Neoverená referencia

Tadeáš doučuje syna matematiku. Vie matematiku vysvetliť zrozumiteľným a efektívnym spôsobom. Vie správne odhadnúť, ktorú látku je potrebné vysvetliť, precvičiť. Po doučovaní má syn dobrý pocit, že látku pochopil a vie samostatne počítať zadané príklady. Pre mňa je dôležité, že syn v matematike vďaka Tadeášovi napreduje a aktívne sa zapája v škole na hodinách matematiky.

Deleted-071b9a D.

Zmazaný účet

Neoverená referencia

Syn je veľmi spokojný s Tadeášom, teší sa na ďalšie hodiny matematiky s ním. Tadeáša odporúčame, je 🔝

Emma S.

Emma S.

Neoverená referencia

prve doucovanie z matematiky a hned som ucivu porozumela, Tadeas mi ho velmi dobre vysvetlil, jednoznacne odporucam 💯