Martin S. Overená identita

Martin S.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Overená identita
Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Martin S.

Prijíma študentov
Skúšobná lekcia zadarmo

Špičkové lekckie matematiky, informatiky a fyziky

  • 5/5 (hodnotili 2 študenti)
  • 26 odučených lekcií
  • Doučuje aj online
  • Od  5 €
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 5 €
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Typy lekcií Referencie Fotky & certifikáty Blogy Zodpovedané otázky

Popis

Volám sa Martin, som študentom Fakulty informatiky a informačných technológií (STU v BA) so zameraním na umelú inteligenciu. Predchádzajúce štúdium som absolvoval s vynikajúcim prospechom na osemročnom gymnáziu na SŠ, Tilgnerova 14, BA. Učiť druhých ma veľmi baví a napĺňa, a preto som úprimne rád ak môžem niekomu pomôcť vylepšiť si známku, zvládnuť ťažký test, projekt či skúšku, prípadne viesť ho pri neustálom zlepšovaní sa.

MOJA PRÁCA
👨🏻‍💻 | Pracoval som pre medzinárodnú vzdelávaciu spoločnosť Logiscool, kde som učil deti a mládež orientovať sa v oblasti informačných technológií.
👨🏻‍💻 | Pracoval som ako Software Tester v oblasti bankovníctva
👨🏻‍💻 | Momentálne pracujem ako Software Engineer v medzinárodnej poisťovacej spoločnosti Zurich Insurance

ČO DOUČUJEM:
📊 | Matematiku (príprava na prijímačky/monitor/maturitu/SCIO/skúšky/zápočty)
💻 | Informatiku (programovanie v jazykoch C/Java/JavaScript/Python/R, vývoj webových stránok)
🧬 | Prírodné vedy ZŠ a základy SŠ (fyzika, chémia, biológia)
🇬🇧 | Angličtina po úroveň B1

ONLINE
🌐 | Online doučovanie od 50€/lekcia (v prípade dlhšej lekcie cena dohodou)
🌐 | Využívam profesionálny setup, používam iPad s perom, takže študent na svojej obrazovke priamo vidí všetko čo píšem a všetko čo robím
🌐 | Možnosť nahrávania celého stretnutia (študent si môže neskôr znovu pustiť lekciu aj viackrát)
🌐 | Všetky materiály, ktoré vypracujem počas stretnutia (poznámky, príklady, …), zasielam ihneď po skončení lekcie na Vašu emailovú adresu vo formáte PDF
🌐 | Prostredníctvom Google Meet (preferujem), Microsoft Teams, Zoom, Skype, atď.

🌟 V prípade akýchkoľvek ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať (prostredníctvom správy či mailu) a určite spolu nájdeme riešenie 😊

Typy lekcií

Skúšobná lekcia

Skúšobná lekcia, kde sa so študentom zoznámime a vyriešime spolu pár úloh aby sme zistili či naša spolupráca bude mať zmysel.

Zadarmo / 20 min
Štandardná lekcia - online

Klasická lekcia, počas ktorej so študentom prechádzam vopred pripravené materiály, riešime úlohy, pripadne študent dostáva skúšobné testy.

45 € / 60 min
Balíček 5 lekcií

Pri kúpe tohoto balíčka dostanete 5h lekcií. Nemusíte sa báť - lekcie z balíčka môžete čerpať pokojne počas celého roka a aj v rámci rodiny (ak máte napríklad súrodencov). Uvedená cena je prepočítaná na 1 lekciu po zľave. Celková cena balíčka je 200€.

40 € / 60 min
Balíček 10+1 lekcií

Pri kúpe tohoto balíčka dostanete 10h lekcií. + 1h lekcie úplne zadarmo. Nemusíte sa báť - lekcie z balíčka môžete čerpať pokojne počas celého roka a aj v rámci rodiny (ak máte napríklad súrodencov). Počas celej doby čerpania z balíčka je v cene zahrnuté aj odpisovanie na textové správy do 12h | poskytovanie online vypracovaných materiálov | zadávanie domácich úloh na preskúšanie a následne ich opravenie a (v prípade záujmu) prechádzanie si spolu so študentom. Uvedená cena je prepočítaná na 1 lekciu. Celková cena balíčka je 350€.

35 € / 60 min
Lekcia/Baliček na mieru - Konzultácia

Neviete sa rozhodnúť? Dohodnite si prostredníctvom tohto typu lekcie konzultáciu a spolu pre Vás pripravíme ideálny program na mieru aby ste boli určite spokojný. Pri dlhších lekciách (1,5h, 2h, a pod.) prípadne iných požiadaviek (2 študenti naraz, a pod.) sa určite vieme dohodnúť na zvýhodnenej cene. Spolu to určite vyriešime.

5 € / 30 min

Referencie (4)

+ Pridať referenciu
Marek S.

Marek S.

3 odučené lekcie

Odučené hodiny boli skvelé venovali sme sa veciam, ktoré som potreboval a nestrácali sme čas zbytočným obkecávnaním. Dokázali sme sa vždy zhodnúť na termíne hodiny aby to vyhovovalo nám obom. Cena doučovania odpovedá schopnostiam Martina. Hodnotím zaslúžene 5/5 :D.

Martina F.

Martina F.

1 odučená lekcia

Ocenujem ako nam Martin vyšiel v ústrety čo sa týka termínu doučovania, lebo sme potrebovali prebrať príklady na pisomku z matematiky (2. rocnik gymnázia) v podstate zo dňa na deň. Kvalita vysvetlenia bola tiež dobrá, zrozumiteľná a pisomka dopadla nakoniec dobre, Ďakujeme 🙂.

Alica G.

Alica G.

Neoverená referencia

Martin velmi rychlo a ochotne zareagoval na nasu prosbu o doucovanie. Prisiel vzdy v dohodnuty cas. Ucivo prebral so synom od zakladov, vysvetlil logicky princip danej problematiky. Syn napisal pisomku nad ocakavanie. Dakujeme.

Petronela D.

Petronela D.

Neoverená referencia

Martin, doučuje môjho syna matematiku. Veľmi si ho pochvaľuje, vie dobre vysvetliť preberané učivo, je trpezlivý. Určite ho odporúčam :-)

Fotky a certifikáty

Blogy (3)

Vzdelávanie pre budúcnosť

Dnešná spoločnosť je technologicky a informačne omnoho vyspelejšia než pred tridsiatimi rokmi. Naše životy sa dramaticky zmenili, od spôsobu komunikácie až po spôsob práce a učenia sa. Avšak, systém…

Prečo zahŕňať priebežné testy do procesu učenia?

Testy a písomky asi vždy boli a vždy budú neoddeliteľnou súčasťou škôl a vzdelávacích zariadení po celom svete. Používajú sa primárnea (žiaľ) väčšinou výhradneako meracie nástroje. Čo ak by som vám…

Krása Matematiky

Krása Matematiky"Ach jaj zase hodina matematiky!" Spoznávate seba alebo svoje dieťa v tomto výroku? Znechutila sa Vám matematika v školských laviciach? Prevraciate oči a zatínate zuby pri…

Zodpovedané otázky (9)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Martin S.

Logaritmické nerovnice

Zdravím! Potrebovala by som pomôcť s touto domácou úlohou. Ďakujem!

Martin S.

Matematika

Mame ABC.. uhol ABC je medzi AC a BC. Vedeli by ste mi prosím napisať ako je to s inymi uhlami? Ďakujem

Martin S.

Zaujímavé efekty v prezentacii

Dobrý deň, v škole máme na DÚ z informatiky vytvoriť multimediálnu prezentáciu na tému akú len chceme. V prezentácii musíme použiť špeciálne efekty. Zadanie na prezentáciu znie: V prezentácií použite: - upravené obrázky (veľkosť, orezanie, zmena farby, koláž obrázkov...) - zvuk, krátke video -…

Martin S.

Matematika

Dobrý večer vedel by mi niekto poradil kolko bude meriať polomer postavy a strana kužeľa ak poznám že: výška je: 8cm A Obsah postavy je: 200,00 Ďakujem za pomoc .

Martin S.

Matematika

Dobrý deň, ako zistím polomer kužeľa ak poznam že jeho výška je: 6cm a jeho strana je: 8cm?