Eva K.

Eva K.

Odpovedá do 15 hodín, na 100% správ
100% 15 hod
Od 10 €/hod
Prijíma študentov

Eva K.

Prijíma študentov

L'italiano adatto a te/Lekcie talianskeho jazyka

  • 5/5 (hodnotil 1 študent)
  • 8 odučených lekcií
  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer
Cena Od 10 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer

Kontaktný formulár

Popis

Ciao!

Volám sa Eva a svoju cestu k taliančine som si našla nielen vďaka štúdiu, ale aj cez viaceré pobyty a pracovné skúsenosti priamo v Taliansku. Aj vďaka nim sa mi dostal tento jazyk pod kožu a rada by som svoje nadšenie a znalosti zdieľala aj s vami. Viem, že nie každý má možnosť vycestovať, a preto vám rada pomôžem posunúť sa v rámci online hodín.

Som študentkou MUNI v Brne, kde študujem už 3. rok Taliansky jazyk. Popri tom pôsobím v jazykovej škole ako lektorka taliančiny. Absolvovala som stáž aj študijný pobyt v Taliansku, kde som úspešne ukončila kurz talianskeho jazyka na úrovni C2. Taliančine sa venujem aktívne už viac ako 4 roky a používam ju denne v najrôznejších komunikačných situáciách.

Zo skúsenosti viem, že učenie sa cudzieho jazyka môže byť niekedy náročné, a to aj pri zdanlivo jednoduchej taliančine. Rada by som ti pomohla a ukázala, že sa to dá aj zábavnejšou formou. Ponúkam ti hodiny založené na konverzácií, na základe ktorej si vysvetlíme spoločne gramatiku. Nezabúdam ani na simuláciu autentických situácií z bežného života.

V prípade bližších otázok som tu pre teba

A presto!

Referencie (3)

Zuzana K.

Zuzana K.

4 odučené lekcie

Evke som veľmi vďačná za hodiny taliančiny. Je to naozaj výborná lektorka, veľmi milá a vždy pozitívne naladená. Všetko čo potrebujem mi detailne vysvetlí a vždy pridá veľa príkladov a ďalších možností využitia.

Odpoveď doučovatela:

Grazie di cuore Zuzka!

Lui C.

Lui C.

2 odučené lekcie

Uzasna lektorka, plna energie, empaticka, hned po hodine mi pripavila materialy, vysvetli vsetko co mi nie je jasne a omnoho viac, radost sa s nou ucit:-)

Odpoveď doučovatela:

Grazie mille Lui!

Sidónia B.

Sidónia B.

Neoverená referencia

Eva je výborná profesionálna učiteľka, zvláda výučbu metodicky aj obsahovo perfektne. Vrelo odporúčam každému, kto sa chce naučiť taliansky jazyk, začiatočníkom aj pokročilým. Som s ňou veľmi spokojná

Odpoveď doučovatela:

Grazie di cuore, Sidónia!