Samuel K.

Samuel K.

Od 5 €/hod
Prijíma študentov

Samuel K.

Prijíma študentov

Doučovanie chémie, biológie

  • -
  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: poobede, večer, víkend
Cena Od 5 €/hod
Preferované časy: poobede, večer, víkend

Kontaktný formulár

Popis

Ahoj, volám sa Samo, som mladý chalan, ktorého baví poznávanie prírodných vied, vo voľnom čase sa venujem športovému rybolovu.

Mojou silnou stránkou je najmä Genetika, Biológia buniek a Biochémia.

Vysvetlím ti všetko, čo ti bolo v škole / počas tvojho štúdia nejasné, taktiež ti pomôžem s prijímačkami na vysokú školu, maturitu, písomky, ...

Ak by si mal záujem o štúdium na Lekárskych fakultách poskytnem ti všetky potrebné materiály pre zvládnutie prijímacích skúšok, mám kopu modelových otázok, ktoré si spolu môžeme prejsť po zvládnutí učiva.

Ak sa hlásiš na LFUK do Bratislavy a nejaká otázka / výpočet / úloha z Podkladov (modeloviek) ti je nejasná, ozvi sa mi do správy. Veľmi rád pomôžem, poradím, vysvetlím. :-)

Teším sa na Teba.

S. K.

Zodpovedané otázky (6)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Samuel K.

Hydroxid sodný vo vode

dobrý deň, chcela by som sa spýtať, ako vysvetliť rozpúšťanie NaOH + voda z hľadiska termochémie. Aké reakcie tam prebehnú, endotermická alebo exotermická? ďakujem

Samuel K.

úlohy z genetiky časť 1

Potrebovala by som pomôcť s týmito príkladmi. Dostali sme to vypracovať bez akéhokoľvek vysvetlenia. Dopredu ďakujem.

Samuel K.

Kyslosť a zásaditosť organických zlúčenín

Dobrý večer, mohol by mi prosím niekto poradiť ako to mám zoradiť a zároveň aj vysvetliť? Lebo som tomuto učivu vôbec neporozumela. Ďakujem.

Samuel K.

Príklad z chémie

Dobrý deň, aký by bol postup tohto príkladu ? Ďakujem. V 0,5 ml 3% homogenátu tkaniva sme stanovili 80 nmol fosfátu. Vypočítajte látkové množstvo fosfátu v 1 g tkaniva.