Tereza P.

Tereza Prielomková
Účet overený:
nemecký jazyk, slovenský jazyk, anglický jazyk - komunikácia
Banská Bystrica, Banská Bystrica, Banská Bystrica
Doučuje aj cez skype / internet
9€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
70% zodpovedaných správ
25h priemerná rýchlosť odpovede

Som absolventka bakalárskeho stupňa v odbore učiteľstvo v kombinácii slovenský a nemecký jazyk, učiteľstvo. Počas môjho štúdia som doučovala dva roky prostredníctvom tohto portálu a myslím, že moji žiaci sa počas doučovaní naozaj zlepšili. Teším sa z každého malého úspechu mojich žiakov. Momentálne som plne k dispozícii. :)Referencie

Doučovanie s Terez môžem každému len odporučiť. Je veľmi milá, vždy pripravená na hodinu, snaží sa skúšať a obmieňať priebeh hodín ( či už prekladanie rôznych textov, konverzácie, nové slovíčka ) aby sme našli ten správny spôsob výučby nemčiny. Vždy sme sa dohodli, kedy/kde bude doučovanie, aby to vyhovovalo obidvom stranám. Je veľmi zhovievavá, zameriava sa presne na to, čo treba doučiť a preskúšať. Hodiny boli veľmi zaujímavé s priateľskou atmosférou :) Ďakujem za všetko :)

Erika A. - 19. 7. 2017

Terez je veľmi dobrá lektorka, spolupracujeme na diaľku formou prekladov. Pripravuje ma na štátnu jazykovú skúšku z nemeckého jazyka. Je veľmi precízna, rešpektuje moje požiadavky ako aj požiadavky jazykovej školy, v ktorej si štátnu skúšku budem robiť. Na opravách prekladov si dáva veľmi záležať a každú chybu vyznačí a vysvetlí. Vrele ju odporúčam, pretože je to lektorka so skúsenosťami, je flexibilná a veľmi ohľaduplná. Ja som s ňou nad mieru spokojná:) Ďakujem Terez za všetko a verím, že to spolu zvládneme až do mojich úspešne zvládnutých štátnic.

Majka - 9. 3. 2017

Ahojte. Terka nás chodí doučovať (mňa a syna) už niekoľko mesiacov. Stretávame sa už od septembra. Na hodinu je vždy pripravená. Učivo a úlohy vždy prispôsobuje naším potrebám a schopnostiam. Hodinu začína opakovaním, alebo písomkou čo so synom veľmi kvitujeme. Niekedy to nemá s nami ľahké, lebo sa nám sem- tam nechce učiť. Ako učiteľka je empatická, trpezlivá, je super. Vie sa prispôsobiť a dohodnúť aj termínom. Čo nám so synom veľmi vyhovuje. Ďakujeme za všetko. Luky a Ivana

Ivana M. - 26. 5. 2016

Takže chodím k Tereze na doučovanie už nejaký ten týždeň a je úplne super. Je vždy pripravená a ochotná zodpovedať aj nie vždy jednoduché otázky :). Zameriava sa vždy na to čo potrebujem a čo chcem. Som úplný začiatočník takže to nie je so mnou vždy jednoduché ale je trpezlivá. Jej prístup je úplne super ako učiteľa ale takisto je tiež ľudská. Dá sa s ňou dohodnúť čo je dosť podstatné kedže pracujem od 9:30 do 18:30....nie je problém mávame doučovanie aj skoro ráno aj večer. Takže za mňa plný počet :) :)

Viera O. - 20. 5. 2016


Kontaktný formulárNapísať referenciu