Kristina U.

Kristina U.

Prijíma študentov

Kristina U.

Prijíma študentov

Online doučovanie angličtiny a biológie

  • Doučuje aj online
  • Od  15 €
  • Preferované časy: večer, víkend
Cena Od 15 €
Preferované časy: večer, víkend

Popis

Ahojte, som Kristína a som študentkou biomedicíny na Newcastle University v Spojenom Kráľovstve, som veľkou milovníčkou angličtiny, biológie, biochémie, ale mám aj skvelú znalosť slovenského jazyka/literatúry a dejepisu.

Ponúkam konverzáciu v angličtine vrámci prípravy na maturitu (C1), štátnicu (B2-C1) alebo medzinárodné jazykové testy ako IELTS; bilingválne doučovanie (slovensky-anglicky) z biológie; a doučovanie slovenského jazyka a literatúry.

Okrem doučovania veľmi rada ponúknem aj konzultácie k prihlasovaniu sa na vysoké školy v zahraničí - mentoring ohľadne mimoškolských aktivít, kontrola gramatickej štruktúry a obsahovej stránky prihlášky/motivačného listu.

Moje skúsenosti a kvalifikácie:
• maturita z anglického jazyka na C1 a štátna jazyková škúška na úrovni B2 +
bilingválnu maturitu z biológie a geografie
• absolvovanie IETLS (International English Language Testin System)
medzinárodné testovanie z anglického jazyka na úrovni 7.5 boda
• dva roky štúdia na univerzite v Spojenom kráľovstve, kde sa každý deň
vzdelávam po anglicky v predmetoch ako genetika, mikrobiógia, neuroveda atď.

Ku každému pristupujem individuálne a prispôsobím doučovanie požiadavkám. Rada pripravujem materiály na lepšie pochopenie predmetu, ale aj kvízy na precvičenie. Doučovať viem iba online formou, ale takto viem používať rôzne interaktívne pomôcky, kde viem priamo kresliť a písať počas hodiny. Čo sa týka času vyučovania, rada sa prispôsobím, ale väčšinou som dostupná len večer alebo cez víkendy. Poskytujem ti možnosť online kalendára, kde si hodinu sami zabookujete, podľa toho kedy vám to vyhovuje.

Výsledky študentov ma veľmi tešia. Teší ma vidieť pokrok, ktorým si študent prechádza, úspešne zvládnuté stredoškolské písomky, absolvované predmety, prijatia na vysoké školy.
Peniaze za doučovanie používam na pokrytie výdavkov spojených so štúdiom v Spojenom Kráľovstve.
Budem sa tešiť na spoluprácu.

Typy lekcií

Štandardná lekcia

15 € / 55 min