Ľudmila A.

Ľudmila A.

Odpovedá do 9 hodín, na 50% správ
50% 9 hod
Od 20 €/hod
Prijíma študentov

Ľudmila A.

Prijíma študentov

Online hodiny anglického a francúzskeho jazyka priamo z Londýna

  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: poobede, večer
Cena Od 20 €/hod
Preferované časy: poobede, večer

Kontaktný formulár

Popis

Ponúkam profesionálnu výučbu anglického a francúzskeho jazyka priamo z Londýna, kde pracujem ako učiteľka francúzskeho jazyka. Vyučujem úrovne A1-C2 v angličtine, FRJ úrovne A1-C1)
Ponúkam prípravu na maturitu, hodiny konverzácií, doučovanie - ZŠ, SŠ, VŠ, Business English, Britská výslovnosť a iné podľa potreby klientov.

Mám bohaté skúsenosti vo výučbe cudzích jazykov na Slovensku, ako aj v zahraničí (Veľká Británia, Francúzsko, Španielsko). Študovala som učiteľstvo ANJ a FRJ na Pedagogickej fakulte UK v Bratislave. Vyučujem deti, teenagerov, ako aj dospelých. Vediem tiež webináre a vlastnú FB stránku a skupinu pre učiteľov cudzích jazykov.

Jazyky sú mojou vášňou a veľmi dobre viem, aké to je učiť sa cudzí jazyk, keďže sa sama vo svojom voľnom čase učím španielčinu a nemčinu. Verím, že jazyk sa dokáže naučiť každý, len si k nemu treba nájsť tú správnu cestu a ja Vám v tom s radosťou pomôžem.

Hodiny prebiehajú online prostredníctvom platformy Zoom, prispôsobujem ich požiadavkam klientov vzhľadom na ich úroveň, potreby či ciele, ktoré chcú dosiahnuť. Využívam Google dokumenty a Google Drive pri príprave, ako aj počas hodiny. Pri výučbe rada používam autentické materiály, zahŕňam rôzne kultúrne aspekty a komunikácia je na prvom mieste. Možnosť konverzačných hodín s native speakrom ako bonus.

Prvá 30 minútová hodina zdarma.

Teším sa na Vašu správu! :-)

Referencie (2)

Reni M.

Reni M.

Neoverená referencia

Super hodiny, profesionalita, zodpovednost, vysoka kvalita. Nic lepsie nepoznam. DAKUJEM! Reni a Filip

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem Reni aj Filip! Je to pre mňa veľká česť :-)

Katarína P.

Katarína P.

Neoverená referencia

Absolvovala som nekonečne veľa kurzov, ale Ľudka je najlepšia učiteľka, akú som kedy mala.

Odpoveď doučovatela:

Dakujem Katka, velmi si to vazim :-)

Fotky a certifikáty