Miroslava B.

Miroslava B.

Odpovedá do 1 hodiny, na 75% správ
75% 1 hod
Prijíma študentov

Miroslava B.

Prijíma študentov

Zrozumiteľné a úspešné doučovanie SjL, Aj, Nj, Mat a gitary overené praxou

  • Doučuje aj online

Kontaktný formulár

Popis

Ponúkam doučovanie slovenského jazyka, v ktorom som ukončila aj vysokoškolské vzdelanie.
K mojim záľubám patria cudzie jazyky. Doučujem taktiež anglický jazyk, nemecký jazyk a slovenský jazyk pre cudzincov. Poľský jazyk ovládam plynule na úrovni C1. Taktiež viem základy ruského jazyka.

Doučovala som už aj matematiku a hru na gitare.

Venujem sa žiakom všetkých vekových kategórií (1. a 2. stupeň ZŠ, SŠ, VŠ, dospelí). Pripravujem na Monitor 5 a 9, na prijímačky na SŠ alebo na maturitu.

Mám za sebou už viac ako 1000 odučených hodín a úspešných žiakov, ktorí si zlepšili svoje známky, pravopis alebo sa dostali na SŠ. Niektorí sa umiestnili na prvých priečkach!

- slovenský jazyk, gitara: 15 €/45 min.
- anglický jazyk, nemecký jazyk, matematika: 12 €/45 min.

V prípade záujmu ma kontaktujte na mail:
doucujem.sjl(zavináč)gmail.com

❗❗❗Referencie:❗❗❗

Vyborna ucitelka, skvely pristup. Syna pripravovala 3 mesiace na prijimacie skusky na SŠ. Uspesne zvladol vsetky, v jednom pripade bol najlepsi zo SJ z
200 uchadzacov.👍 Mozem ju len vrelo odporucat!!!
Katarína K.

Mirku sme našli cez internet, aby pripravila nášho syna na prijímacie skúšky na 8 ročné gymnázium.Aj vďaka nej skončil úspešne na 4.mieste.Niet viac čo dodať.Ďakujeme.
Jozef K.

Maximalna spokojnost...ustretovost, flexibilita, vyborny odhad vedomosti ziaka...odporucam
Jana M.

Absolútna spokojnosť s výučbou na gitaru. Už po pár hodinách sú viditeľné - počuteľné výsledky. Pomaly začínam hrať, baví ma to. Veľmi sa mi páči priebeh hodiny v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. Oceňujem Mirkinu trpezlivosť, prístup a časovú flexibilitu :). Vrelo odporúčam každému !
M R.

Referencie (6)

Medvedieva O.

Medvedieva O.

Neoverená referencia

Odporúčam pani učiteľku Mirku, veľmi dobre pripravila môjho syna na prijímačky , ktoré dobré zvládol! Veľmi dobrý prístup k deťom, dobré mu všetko vysvetlila a veľmi trpezlivá a príjemna.

Katarina O.

Katarina O.

Neoverená referencia

Pani Mirku mozem na doucovanie SLJ iba odporucat. Mojho syna pripravila za relativne kratky cas na T9 a prijmacky na gymnaziu. Zo SLJ mal syn velke rezervy a dopadlo to vyborne, T9 spravil vdaka pani Mirke na 90%, takze nemusel absolvovat ani prijmacky. Syn si doucovania velmi pochvaloval. Sice mal asi trosku iny pristup, ze si on pripravil, v com sa chcel zlepsit a ktoru oblast doucit, ale pani Mirka bola velmi ustretova, trpezliva a doucovania priniesli velmi pozitivny vysledok. Pani Mirku mozem iba odporucat.

Natalia J.

Natalia J.

Neoverená referencia

Pani Mirka vysvetľuje zrozumiteľne slovenčinu, môj syn je istejší na hodinách. Jeho zlepšenie zaznamenala veľmi rýchlo aj pani učiteľka. Sme za to vďační.

Dana P.

Dana P.

Neoverená referencia

Odporúčam pani Mirku. Výborne pripravila syna na deviatacky monitor zo slovenčiny.

Michaela B.

Michaela B.

Neoverená referencia

Môžem len odporučiť, profesionálny prístup, zrozumiteľne vysvetlené učivo. Dcéra (2. st. ZŠ) sa nevedela po lockdownoch rozbehnut a chybali jej vedomosti. S Mirkou všetko dobehla, opravila si známky a rozbehla sa v učení. Doučovala SJ a AJ. Ďakujeme!