Chiara R.

Chiara R.

Odpovedá do 5 hodín, na 100% správ
100% 5 hod
Od 10 €/hod
Prijíma študentov

Chiara R.

Prijíma študentov

Doučovanie nemčiny online + Jazykový mentoring

  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 10 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Referencie Fotky & certifikáty

Popis

Aaaahojte! ❤️

👉Moje meno je Chiara a minulý rok som úspešnou maturitnou skúškou dokončila štúdium na Nemeckom bilingválnom gymnáziu Dominika Tatarku v Poprade.
Okrem nemeckej maturitnej skúšky (z nemeckého jazyka a literatúry, nemeckého dejepisu, nemeckej geografie a nemeckej matematiky) disponujem aj štátnou odbornou jazykovou skúškou z NJ na úrovni C1. V školskom roku 2019/2020 som strávila rok na výmennom pobyte v Berlíne.

Som si vedomá, že mnohým sa môže nemčina zdať náročná či dokonca škaredá. Dovoľte mi presvedčiť vás o opaku. 😊

👉Od júna 2022 aktívne doučujem a mám za sebou vyše 150 odučených hodín. Mám skúsenosti s rôznymi vekovými skupinami a ku každému študentovi pristupujem individuálne. Využívam moderné a efektívne metódy a spôsoby výučby. Študentom počas hodín premietam materiály na obrazovke a po každej hodine zasielam na mail (vrátane poznámok).

👉Viem sa vcítiť do kože študenta, nakoľko ním sama stále som. Aktuálne študujem na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach a z časového dôvodu doučujem iba online.

🇩🇪Mám skúsenosti a rada Vám pomôžem s nemeckou konverzáciou, gramatikou, prípravou na písomky, prípravou na maturitu či certifikát. Doučujem aj ľudí, ktorí pracujú alebo chcú pracovať v nemecky hovoriacich krajinách.

🇩🇪 Cena za online doučovanie je 15€/60min alebo 10€/35 min. Táto suma plne zodpovedá mojím kvalitám, vedomostiam a skúsenostiam s doučovaním. 🇩🇪

❗Novinka: JAZYKOVÝ MENTORING❗
Pre tých, ktorí preferujú samostatnosť a flexibilitu no zároveň sa chcú učiť čo najefektívnejšie a vidieť intenzívny progres ponúkam JAZYKOVÝ MENTORING. 🇩🇪
Čo môžeš očakávať?
👉Úvodné stretko, ktoré máš zdarma. Prejdeme si na ňom tvoje očakávania a dohodneme systém.
👉 Každú nedeľu dostaneš vo forme PDF vysvetlenú gramatiku a k nej a balík cvičení a úloh na nasledujúci týždeň.
👉 Absolútnu flexibilitu. Je len na tebe ako si úlohy časovo rozložíš.
👉Raz do týždňa sa stretneme online. Predstavíme si úlohy na nasledujúci týždeň a dáme si feedback k predchádzajúcému týždňu.
👉 Každú úlohu ti opravím, okomentujem a riešenie zašlem na mail.
👉Ak by si niečomu nerozumel, kedykoľvek ma môžeš kontaktovať. Budem ti k dispozícii 24/7.

🇩🇪Cena jazykového mentoringu je 50€/mesiac.

Teším sa z každého, kto má o nemčinu záujem❤️
chia.

Referencie (4)

Adam K.

Adam K.

Neoverená referencia

Hodiny s Chiarou su usite na mieru, putave a zabavne. Chiara k doucovaniu pristupuje zodpovedne a profesionalne, no zaroven nemam pocit ze sedim za skolskou lavicou. Pre tych ktory to myslia s ucenim nemciny seriozne mozem Chiaru len odporucit.

Dalibor D.

Dalibor D.

Neoverená referencia

charizmatická slečna, určite príjemná komunikácia, milá a ústretová, komunikatívna, certifikáty sú OK, treba len vyskúšať prvú hodinu :)

Marek M.

Marek M.

Neoverená referencia

Profesionálny prístup,vysoká odbornosť a k tomu ešte vtipná 😊 Na každú hodinu sa teším :)) Lektorku môžem na základe vlastnej skúsenosti len a len odporučiť.

Tomáš S.

Tomáš S.

Neoverená referencia

Príjemné vystupovanie a super pripravené materiály. Parádne doučko. 😉

Fotky a certifikáty