Simona P.

Simona P.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Od 15 €/hod
Prijíma študentov

Simona P.

Prijíma študentov

Rada pomôžem a doučím!

  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend

Kontaktný formulár

Popis

Zdravím!

Moje meno je Simona a som študentkou Imperial College v Londýne, odbor fyzika. Pred nástupom na VŠ som študovala 5 rokov na Bilingválnom gymnáziu Milana Hodžu v Sučanoch (GBAS). Práve toto štúdium a ročný pobyt v Nottinghame mi pomohli zdokonaliť plynulosť v angličtine. Úroveň mojej angličtiny je C2, ktorú využívam na dennej báze komunikáciou s profesormi či spolužiakmi.

Ako študentka fyziky musím ovládať matematiku viac ako výborne. Na maturite som dosiahla 1 zo všetkých štyroch predmetov, slovenský jazyk, anglický jazyk, matematika a fyzika, čo nebolo ľahké, ale všetci na to máme, keď chceme.

S doučovaním mám skúsenosti hlavne vďaka mladším súrodencom alebo aj spolužiakom. Každý si zaslúži individuálny prístup, aby na doučovania chodil rád a nie z donútenia.

Rada by som sa podelila o moje vedomosti a pomohla niekomu, kto o doučovanie prejaví záujem. Môžeme sa dohodnúť aj na doučovaní z fyziky, aj keď si rada od nej sem-tam oddýchnem :D

Neváhaj ma kontaktovať! Určite nájdeme čas, ktorý bude vyhovovať nám obom.

(Ak je cena doučovania pre teba príliš vysoká, skontaktuj sa so mnou a vieme sa dohodnúť tak, aby bolo doučovanie pre teba dostupné :) )

Referencie (1)

Matúš B.

Matúš B.

Neoverená referencia

Simona vie výborne doučiť angličtinu. Rýchlo sme našli voľný termín a začali. Potreboval som to do práce keďže na škole sme mali nič moc jazyky. Veľmi odporúčam :)

Fotky a certifikáty

Zodpovedané otázky (3)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Simona P.

matematika

Dobrý deň pomôžetemi.Ďakujem za ochotu

Simona P.

matematika

Dobrý deñ pomôžete mi.Ďakujem za ochotu.

Simona P.

matematika

Dobrý deň pomôžete mi.Ďakujem za ochotu