Jakub L.

Jakub L.

Prijíma študentov

Jakub L.

Prijíma študentov

Lingvista | Prekladateľ | Učiteľ anglického jazyka

  • -
  • Doučuje aj online
  • Od  12 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 12 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend

Popis

Prekladateľ a učiteľ angličtiny so silným zmyslom pre jazyk ako taký a skúsenosťami s tradičnými i priamymi metódami výučby.

🧠 Chceš sa naučiť po anglicky? Chceš sa zamestnať, ale chýbajú Ti jazykové zdatnosti? Chceš cestovať či vedieť nadviazať bližší kontakt s cudzincami? Potrebuješ pomoc v škole alebo pri skúškach na odbornú certifikáciu IELTS či Cambridge? Chceš rozmýšľať ako rodený severoameričan?

🤯 Ak si na nejakú z tých otázok odpovedal "Áno!", si na správnom mieste - som prekladateľ a učiteľ angličtiny. Zaoberám sa lingvistikou a kultúrnymi štúdiami a svoje znalosti viem presunúť aj na Teba! Žil som v Škótsku a Kanade a ďalej spolupracoval v anglickom jazyku i s odborníkmi z Ameriky, Filipín, Dánska...

‍🎓 Vo všeobecnosti delím výuku na konverzáciu a gramatiku, využívam aj metodiku odborných skúšok (reading and listening comprehension, speaking, writing, grammar). Obsah a postup pri vyučovaní v každom ohľade prispôsobím práve Tvojím osobným potrebám.

‍💻 Ponúkam súkromné hodiny online. Najviac sa mi pri študentoch osvedčila frekvencia hodín dva krát týždenne - nezabudneš tak na učivo a vybuduješ si disciplínu a nakoniec i vzťah k jazyku.

Tak hurá do toho, let's learn some English!

Fotky a certifikáty