Róbert M.

Róbert M.

Odpovedá do 9 hodín, na 100% správ
100% 9 hod
Prijíma študentov

Róbert M.

Prijíma študentov

Francúzština/angličtina - si správne

  • Doučuje aj online
  • Od  17 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 17 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Referencie Fotky & certifikáty

Popis

Volám sa Robo a študujem na Viedenskej Wien Universität. Som absolventom Európskych štúdii UK, Bc. programu vyučovaného v AJ. Počas tohto štúdia som si spravil “CAE” certifikát a dosiahol úroveň “C2” v AJ.
Taktiež som absolventom francúzskeho bilingválneho gymnázia Metodova, kde som získal certifikát “C1” z FJ.
Pracoval som ako lektor FJ a AJ v súkromnej jazykovej škole, a mám teda prax s učením, doučovaním krásnej francúzštiny a tak veľmi potrebnej angličtiny.
S obomi jazykmi som v každodennom kontakte a tak viem, čo je potrebné pre zlepšenie sa…
Ponúkam trpezlivosť a pomoc s vašimi potrebami vo FJ a AJ.
Ak si začiatočník/začiatočníčka, či niekto pokročilejší, hľadáš zlepšenie slovnej zásoby, konverzácie, gramatiku, či zautomatizovanie si jazyka, neváhaj a kontaktuj ma.

Preferujem online hodiny.

Referencie (2)

Lenka M.

Lenka M.

Neoverená referencia

S hodinami FJ som veľmi spokojná, štýl výučby mi dosť vyhovuje, hodiny su tiež zábavné a veľa sa pri nich naučím. Robo má veľkú trpezlivosť 😁 vždy je pripravený na hodinu, vysvetlí učivo aj niekoľkokrát kým to nepochopím. Počas hodiny si prejdeme gramatiku, čítanie a zadania z učebnice, štýl hodiny však prispôsobí požiadavkám študenta 👌 Taktiež je veľmi flexibilný, vždy sa vieme dohodnúť. Určite odporúčam, veľká spokojnosť! 😊

Lenka P.

Lenka P.

Neoverená referencia

Robo je skvelý učiteľ, veľa naučí, vysvetlí, odpovie. Hodiny mame už 3 mesiace a moja angličtina sa zlepšuje vďaka doučovaniu. Je časovo flexibilný, vždy sme sa dohodli. Taktiež zodpovedný, na hodiny mám vždy pripravené materiály, vždy sa dohodneme, čomu sa budeme venovať. Proste super :) spokojnosť na 100%

Fotky a certifikáty