Laura B.

Laura B.

Odpovedá do 5 hodín, na 100% správ
100% 5 hod
Prijíma študentov

Laura B.

Prijíma študentov

Doučovanie angličtiny pre deti a dospelých za skvelú cenu:) 🇬🇧📗💡

  • 1 odučená lekcia
  • Doučuje aj online
  • Od  15 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Typy lekcií Referencie Fotky & certifikáty

Popis

Dobrý deň:)

Volám sa Laura a mám 20 rokov. Ponúkam doučovanie angličtiny pre deti a dospelých preferovane formou online, prípadne sa vike dohodnúť na prezenčnej.

Ako 17-ročná som získala Cambridge certificate (level C1). S deťmi už druhý rok pracujem ako lektorka v súkromnej jazykovej škole Helen Doron, v ktorej som nadobudla mnoho skúseností. Aj keď sa to nezdá, aj online forma vie byť naozaj efektívna a ponúka širokú škálu zábavných aktivít. Doučím podľa potrieb-gramatiku, slovnú zásobu, konverzáciu.

S dospelými sa sústreďujem hlavne na konverzáciu, výslovnosť a zlepšovanie slovnej zásoby, no prechádzam aj otázky na pohovory v angličtine, maturitné témy (poskytujem aj materiály), alebo gramatiku.

Ponúkam úvodné stretnutie zadarmo, na ktorom sa dohodneme na materiáloch, spôsobe výučby, zamerania, cene a iných podrobnostiach.

Neváhajte ma teda kontaktovať a teším sa na Vás:)

Typy lekcií

Štandardná lekcia

15 € / 55 min

Referencie (2)

Alexandra V.

Alexandra V.

1 odučená lekcia

Lekcie s Laurou sú veľmi príjemné a mám ich rada. Je veľmi ochotná a chápavá. Vie si hodinu prispôsobiť na mieru. Je veľmi flexibilná a prispôsobivá .

Lujza R.

Lujza R.

Neoverená referencia

So slecnou Laurou som velmi spokojna. Doucuje mojho 7-rocneho syna, ktory sa na hodiny tesi a domov nosi z anglictiny jednotky. Niekedy som tam s nim a vidim, ze je aktivny. Urcite odporucam, pokial zvazujete doucovanie pre svoje dieta

Fotky a certifikáty