Katarína O.

Katarína O.

Odpovedá do 48 hodín, na 80% správ
80% 48 hod+
Od 10 €/hod
Prijíma študentov

Katarína O.

Prijíma študentov

Doučovanie a konverzácie v anglickom či slovenskom jazyku interaktívnou formou (+ hra na klavíri)

  • -
  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer
Cena Od 10 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer

Kontaktný formulár

Popis

Volám sa Katarína, študujem prekladateľstvo a tlmočníctvo angličtiny a slovenčiny na Univerzite Komenského a už dlhšie sa venujem doučovaniu anglického jazyka. Verím, že najlepšie sa študent naučí jazyk tým, že bude rozprávať a počúvať niekoho iného rozprávať v tom danom jazyku. Doučujem rôzne vekové kategórie od malých žiačikov až po dospelých či pracujúcich na rôznych úrovniach. Žila som 6,5 roka v Írsku s rodinou ako malé dieťa takže s angličtinou som bola v kontakte už od mala a postupne sa ju učila naďalej. Slovenčinu som začala nedávno učiť a pripravujem žiakov aj na príjimačky na 8-ročné gymnázium či maturitu zo slovenčiny a angličtiny.
Jazyk učím predovšetkým interaktívne, konverzačnou formou s poskytnutím rôznych materiálov ak je treba, len aby to žiakovi nerobilo záťaž, ale radosť učiť sa ten jazyk.

Okrem jazykov príležitostne doučujem aj hru na klavíri. Prevažne začiatočníkov, avšak na klavíri hrám viac ako 14 rokov, vyštudovala a zabsolvovala 13 rokov hrania na klavíri na základnej umeleckej škole sv. Cecílie v Bratislave a od roku 2016 som začala pravidelne hrať aj na orgáne v kostole sv. Vincenta v Bratislave, kde som pôsobila ako organistka odvtedy.