Angličtina pre deti a študentov (aj s poruchami učenia a nadaní)Vesna V.

Vesna Verešová
Účet overený:
anglický jazyk, angličtina
Handlová, 97251
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 8€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Mojou filozofiou je výčba angličtiny šitá na mieru podľa jedinečných potrieb každého študenta. Mám skúsenosti s ďeťmi so špeciálnymi potrebami, ako aj s nadanými ďeťmi. Nie je problém vrátiť sa s učivom aj o niekoľko rokov dozadu (ak si stredoškolák potrebuje zopakovať učivo ZŠ) a takisto ponúkam možnosť rozširujúceho učiva pre študnetov, ktorí sa chcú naučiť viac, ako ponúkajú školské osnovy.

Venujem sa najmä výučbe detí na prvom stupni ZŠ, kde hravou a zábavnou formou preberieme väčšie množstvo učiva, než sa učia v škole. Pri výučbe týchto detí využívam učenie hrou, umením, divadelnými scénkami, ako i s využitím hudobných nástrojov. Mojou obľúbenou metódou je CLIL, čo znamená výučba prírodovedy, spoločenských vied či dejepisu v anglickom jazyku.

Je možná tiež výučba dospelých. Pri tomto type študentov bude obsah hodín určený po vzájomnej dohode. Ponúkam klasickú výuku-konverzáciu a prácu s textom a videom. Nemôžem sľúbiť, že študent dosiahne plynulosť po pár mesiacoch pri jednej hodine týždenne. Na dosiahnutie plynulosti je nutná takmer každodenná práca počas niekoľkých rokov.

Priateľský prístup a flexibilita. Nikdy odo mňa nebudete počuť "Ale toto už máš dávno vedieť!"

cena: 8€ /45 minút
6€/ 30 minút predškoláci a deti do 10 rokov s poruchou pozornostiReferencie

Pani Vesna doučuje môjho 14. ročného syna angličtinu cez skype. Syn sa na doučovanie vždy teší a hodiny s ňou odporúčam každému. Je veľmi milá, ochotná, s profesionálnym prístupom. Na každú hodinu sa zodpovedne pripraví, vysvetlí gramatiku a poskytne množstvo cvičení na precvičenie. Vždy sa so synom dohodne na téme pre nasledujúcu hodinu, napr. z oblasti dejepisu, geografie, chémie. Pred hodinou pošle materiál a slovnú zásobu k danej téme. Hodinu potom prispôsobí individuálnym potrebám syna a konverzujú na vybranú tému. Som veľmi spokojná a odporúčam.

Stanislava K. - 27. 12. 2019

Vesna je jednoducho skvelá! Pri výučbe je dôsledná, no prispôsobí sa potrebám študenta. Je nesmierne trpezlivá, za čo ju obdivujem. Doučovanie s Vesnou nie je nudné, veru, aj sme sa mnohokrát poriadne zasmiali. Ďakujem jej za každú chvíľu, ktorú mi doposiaľ venovala a verím, že ešte sme neskončili :-)

Tamara M. - 29. 8. 2019

Veľmi som spokojná s doučovaním. Vždy ma vie doučiť učivo ktoré mi nejde. Môžem doporučiť.

Vanessa Š. - 18. 11. 2018

S doučovaním velmo spokojná milí prístup .Odporúčam sto percentná spokojnot.

Hana E. - 30. 7. 2018

Veve :) -(ako ju vola moja dcerka ) je velmi MILÁ, ZODPOVEDNÁ a TRPEZLIVÁ.Učí moju predškoláčku pol hodinku raz do týždńa a možem povedať ,že som si nemohla vybrať lepšie. Malá ju ma veľmi rada ,učia sa hravou formou takže ju to nenudi.Na každú hodinu ma prichystané niečo čím ju zaujme. Som nadmieru spokojna, a možem ju len doporučiť.

Lenka N. - 13. 6. 2018

Veľmi kvalitný spôsob a tempo výučby,milý prístup ,dohoda podľa časových možností...Len a len pochvala a spokojnosť.

Jana K. - 15. 12. 2017

Veľmi milá s milím prístupom.Som nadovšetko spokojná.Jej prístup k vyučovaniu a k nášmu dievčatku(ktoré učí) ma utvrdil,že som si vybrala správne.Môžem len odporučiť.

Monika H. - 12. 5. 2017

S doučovaním som bola maximálne spokojná. Vedela mi pomôcť a vrátiť sa k tomu, čo mi nešlo a z hodín som vždy odchádzala spokojná.

Jarka - 12. 10. 2015

Vesna ma doucovala pred maturitou a s jej pomocou som sa prestala bat ustnej casti. Spolu sme si nacvicovali jednotlive temy, ku kazdej mi dala uzitocne slovicka, natrenovali sme si vazby, ktore mi robili problem, a dala mi super tipy. Takisto mi vysvetlila vsetko, s cim som mala problemy v priprave na pisomnu cast. Fakt doporucujem!

Maja P. - 12. 10. 2015


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu