Daniela K.

Daniela Krchňáková
Účet overený:
 francúzsky jazyk - začiatočník, francúzsky jazyk - zš, francúzsky jazyk - pokročilý, francúzsky jazyk - sš, francúzsky jazyk - konverzácia
 Bratislava
 841 05 (Bratislava)
  5€ - 10€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  70% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, volám sa Daniela, mám 21 rokov a od narodenia bývam v Bratislave. Milujem cestovanie a to obzvlášť low-costové, pri ktorom zažiješ veľa srandy a neočakavaných momentov a na ktoré jednoducho spomínaš celý život s úsmevom na tvári aj v hlase. Keď človek cestuje, musí ovládať aj nejaké tie jazyky, aby sa dohovoril a nestratil sa vo svete. Ja sa dohovorím po anglicky, po francúzsky a akousi lámanou nemčinou a ešte viac lámanou španielčinou. Rada sa učím nové veci, čiže svoj jazykový repertoár mám v budúcnosti určite záujem obohatiť. :)

V máji 2015 som doštudovala francúzske bilingválne gymnázium, počas štúdia som strávila rok vo Francúzsku, konkrétne v Lyone na študijnom pobyte a v roku 2014 som si spravila DALF certifikát C1. Maturovala som z francúzštiny na úrovni C1 a z angličtiny na úrovni B2. V blízkej budúcnosti si plánujem spraviť aj IELTS certifikát.

Momentálne mám od školy rok pauzu, ktorú si chcem zaplniť rôznymi aktivitami ako je práca, učenie, doučovanie a samozrejme cestovanie.

Teším sa na spoločnú spoluprácu! :)

P.S. Ak máte záujem o doučovanie, napíšte mi v správe/požiadavke na Vás aj nejaký kontakt (mail, číslo), inak sa Vám nebudem môcť ozvať.Referencie

Dcera Sofia bola velmi spokojna.

Zuzana H. - 21.12.2015


Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu