Andrea U.

Andrea Uličná
Účet overený:
nemecký jazyk
Prešov, 08001
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
40% zodpovedaných správ
4h priemerná rýchlosť odpovede

Vyštudovala som I. stupeň vysokoškolského štúdia v odbore prekladateľstvo a tlmočníctvo na Prešovskej univerzite v Prešove, jazyková kombinácia: nemecky a anglicky. Pred štúdiom na VŠ som 3 roky žila a pracovala v Nemecku, B2 jazykovú skúšku som spravila v Heidelbergu, v apríli 2018 som absolvovala skúšky nemeckého jazyka - TestDaf v Bratislave, s výsledkom C1.1/C1.2, hodnotené v 4 oblastiach. Jeden semester som strávila vďaka programu Erazmus+ na univerzite vo Wuppertal(e) (NRW Nemecko).
Doučovaniu prostredníctvom tejto stránky sa venujem niečo cez rok, doučujem nie len začiatočníkov, ale aj pokročilých, snažím sa študentov motivovať a sama si vypracovať čo najvhodnejšie metódy a spôsoby doučovania.Referencie

Andrea je velmi milá a trpezlivá nemá problém hodiny prispôsobiť podľa vašich požiadaviek Je veľmi spoľahlivá a na hodinu je vždy riadne pripravená. Vďaka svojej velmi dobrej nemčine vás naučí správnu výslovnost. Už po pár hodinách vidím velké zlepšenie ja som veľmi spokojný a vrelo odporúčam.

Jakub M. - 10. 6. 2019

Som veľmi spokojná s hodinami nemčiny pod vedením Andrejky. Vie sa prispôsobiť osobným požiadavkám študenta. Takisto je veľmi milá, na hodiny vždy pripravená a trpezlivá. :)

Lucia V. - 6. 4. 2019

Andrejka je veľmi dobrý pedagóg. Doučovanie s ňou je milé a príjemné. Perfektne vysvetľuje a super povzbudzuje. Z mojej strany maximálna spokojnosť!

Marcela H. - 8. 3. 2019

Som veľmi spokojná s Andrejkinou výučbou vidím to na výsledkoch môjho syna ,ako sa posúva ďalej je spoľahlivá presná. Veľmi milá osôbka :)

Bienska A. - 30. 1. 2019

Ahoj s Andrejkou som veľmi spokojná . Môj syn dosahuje dobré výsledky v škole. Vie mu vysvetliť učivo je priateľská , spoľahlivá a presná. Veľmi milá osôbka :) Určite odporúčam

Bienska A. - 30. 1. 2019

Andrejka je veľmi milá a nesmierne trpezlivá, vždy pripravená na hodinu, je výborná lektorka.Určite odporúčam.

Jozef F. - 20. 5. 2018

Andrea je milá a usmievavá slečna, vie zrozumitelné vysvetliť nemečinu,je trpezlivá,vie naučiť a pomôcť aj mimo vyučovacej hodiny.

Andrea Z. - 14. 2. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu