Marína Ť.

Marína Ť.

Odpovedá do 2 hodín, na 100% správ
100% 2 hod
Prijíma študentov

Marína Ť.

Prijíma študentov

Najlepšie a najefektívnejšie doučovanie angličtiny za skvelú cenu

  • 5/5 (hodnotil 1 študent)
  • 8 odučených lekcií
  • Doučuje aj online
  • Od  16 €/hod
  • Preferované časy: poobede, večer, víkend
Cena Od 16 €/hod
Preferované časy: poobede, večer, víkend
Popis Referencie

Popis

Mám certifikát C2 a mojím cieľom je ukázať Vám aký ľahký a priateľský anglický jazyk môže byť:)

Od malička študujem na súkromnej anglickej bilingválnej škole a teraz som vo štvrtom gymnaziálnom ročníku. Doučujem študentov na úrovniach A1 až C1. rada Vás pripravím na rôzne skúšky, či Vám pomôžem nadobudnúť sebaistosť a bezchybnosť pri konverzácii.

Mám certifikát na úrovni C2 (8.5 podľa ich známkovacieho systému) od IELTS British Council.

Pomôžem Vám zlepšiť si nielen gramatiku ale aj rozprávanie a písanie. Taktiež Vás rada naučím určité frázy a finty, ktoré v knihách nenájdete :)

Referencie (3)

Emília F.

Emília F.

Neoverená referencia

Viem povedať len dobré slová, používa moderné a efektívne metody, vďaka ktorým sa moja angličtina rýchlo so zábavou zlepšila, i keď som sa nedávno radila do ,,večných začiatočníkov"

Mirka M.

Mirka M.

Neoverená referencia

Kazdy, kto sa chce zdokonalit v anglictine alebo sa ju zacat ucit od zakladov, odporucam, aby sa obratil na slecnu Marinu. Na hodinu je vzdy pripravena a nudit sa vobec nebudete -:} Vysvetli gramatiku, porozpravate sa o vselicom a spolocne sa zasmejete. Tak ak vahate, koho si vybrat, Marina je ta spravna volba.

Sofy K.

Sofy K.

Neoverená referencia

Chemia v anglickom jazyku sa už nezda taka strašidelna ako kedysi s pomocou Mariny T. Marina T. mala výbornú prípravu na každú našu hodinu s kopou materiálov, ktoré mi aj doteraz prídu užitočné. Hodiny mi veľmi pomohli, každemu odporúčam.