Marina T.

Marina T.

Odpovedá do 7 hodín, na 100% správ
100% 7 hod
Prijíma študentov

Marina T.

Prijíma študentov

Najlepšie doučovanie angličtiny za skvelú cenu

  • Doučuje aj online
  • Od  10 €/hod
  • Preferované časy: poobede, večer, víkend
Cena Od 10 €/hod
Preferované časy: poobede, večer, víkend
Popis Referencie

Popis

Mojím cieľom je ukázať Vám aký ľahký a priateľský anglický jazyk môže byť:)

Od malička študujem na anglickej bilingválnej škole a teraz som vo štvrtom gymnaziálnom ročníku. Mám za sebou IGCSEs a A-levels. Doučujem študentov na úrovniach A1 až C1. Viem Vás pripraviť na skúšky Cambridge, IELTS a maturitu.

Žiadne knihy nepotrebujte, všetko čo treba, Vám ja zdieľam. Každému študentovi sa venujem individuálne a štrukturujem plán podľa Vašich potrieb.

Pomôžem Vám zlepšiť si nielen gramatiku ale aj rozprávanie a písanie. Taktiež Vás rada naučím určité frázy a finty, ktoré v knihách nenájdete :)

Referencie (2)

Mirka M.

Mirka M.

Neoverená referencia

Kazdy, kto sa chce zdokonalit v anglictine alebo sa ju zacat ucit od zakladov, odporucam, aby sa obratil na slecnu Marinu. Na hodinu je vzdy pripravena a nudit sa vobec nebudete -:} Vysvetli gramatiku, porozpravate sa o vselicom a spolocne sa zasmejete. Tak ak vahate, koho si vybrat, Marina je ta spravna volba.

Sofy K.

Sofy K.

Neoverená referencia

Chemia v anglickom jazyku sa už nezda taka strašidelna ako kedysi s pomocou Mariny T. Marina T. mala výbornú prípravu na každú našu hodinu s kopou materiálov, ktoré mi aj doteraz prídu užitočné. Hodiny mi veľmi pomohli, každemu odporúčam.