Slavomír D.

Bc. Slavomír D.

Odpovedá do 6 hodín, na 100% správ
100% 6 hod
Prijíma študentov

Slavomír D.

Prijíma študentov

Informačné technológie a programovanie pre pokročilých

  • 1 odučená lekcia
  • Doučuje aj online
  • Od  20 €/hod
  • Preferované časy: večer, víkend
Cena Od 20 €/hod
Preferované časy: večer, víkend
Popis Referencie Fotky & certifikáty Zodpovedané otázky

Popis

S vyše 20 ročnými skúsenosťami v IT som si prešiel od čistenia počítačov od prachu, cez skladanie PC a serverov, opravy a upgrejdy, inštalácie a správy operačných systémov, kladenie sieťovej kabeláže, konfiguráciu menších, stredných i veľkých počítačových sietí pomocou switchov, routrov a firewallov, skriptovanie a programovanie v obejktovo orientovaných jazykoch, inštaláciu a správu rôznych databázových systémov, programovanie v jazyku T-SQL, správu IT systémov a infraštruktúry, optimalizáciu riešení, programovanie v stredných a veľkých tímoch, riadenie na pozícii vedúceho tímu, aplikačného architekta, zavádzanie hybridných cloud riešení, zavádzanie Atlassian nástrojov a agílneho vývoja v spoločnostiach a veľa iného. Určite sa je čo naučiť ;)

Referencie (2)

Bohuš Z.

Bohuš Z.

Neoverená referencia

Slavomír je skúsený programátor, ktorý má výnimočný prístup k výuke. Vďaka jeho doučovaniu som získal poznatky nielen zo sieťových technológií, ale aj pre programovanie a úspešne som zmaturoval. Určite ho odporúčam každému, kto hľadá kvalitného lektora v oblasti IT.

Peter Š.

Peter Š.

Neoverená referencia

So Slavomirom som bol velmi spokojny a cenim si jeho odbornost a pristup pri konzultaciach ohladom generovania certifikatov a konfiguracii certfikacnej autority.

Fotky a certifikáty

Zodpovedané otázky (2)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Slavomír D.

Containerizácia ?

Čo je to containerizácia ? aké výhody mi prinesie pri nasadzovaní aplikácie ? Ake nástroje nato môžem použiť ?

Slavomír D.

Polymorfizmus

Vedel by mi prosím niekto poradiť hru, ktorá aplikuje polymorfizmus? Potrebujem ju naprogramovať ako semestrálnu prácu. Za všetky nápady, prípade linky na inšpiráciu vopred ďakujem. :)