Katarína B.

Katarína B.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Prijíma študentov

Katarína B.

Prijíma študentov

Hodiny angličtiny, na ktoré sa budete tešiť. - Individuálny prístup - Príprava na skúšky/ maturity/ certifikáty - A1-C1 - konverzácie

  • Doučuje aj online
  • Od  16 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer
Cena Od 16 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer
Doučuje predmety:
Popis Referencie

Popis

Hello! Volám sa Katty a vyučujem prezenčne v jazykovej škole Study Hard v Prievidzi. Počas života v zahraničí som sa stala certifikovanou učiteľkou angličtiny pre cudzincov a touto formou rozširujem svoje obzory aj na online vyučovanie. Vítané sú všetky vekové kategórie a úrovne jazyka.

Momentálne mám prezenčných študentov vo veku 10-53 rokov, so všetkými si skvelo rozumieme a na hodinách zažívame oveľa viac, než len bifľovanie a písanie poznámok.
Každý kurz vytváram na mieru pre daného študenta - vyberám aktivity a materiály na základe vašich silných a slabších stránok. Venujeme sa pri tom každému aspektu jazyka- gramatike, rozprávaniu, počúvaniu, čítaniu a písaniu.

Pred prvou hodinou sa porozprávame o vašich potrebách, znalostiach, časovom vyťažení a prispôsobíme kurz vám na mieru. Už z prvej hodiny budete odchádzať s novým vedomosťami.

Všetkým študentov individuálnych kurzov odporúčam aspoň 2 hodiny za týždeň. Takýmto tempom sa nie len pripravíme na test/ certifikát, ale posunieme sa v našej skutočnej úrovni jazyka. Samozrejme, každému sedí niečo iné, a preto sa vždy vieme dohodnúť a hodiny prispôsobiť.
Všetky materiály sú zahrnuté v cene lekcie 16€/ 60 minút alebo 14€/ 45 minút.

Referencie (3)

Mia P.

Mia P.

Neoverená referencia

Na angličtinu s Katkou sa vždy veľmi teším. Má veľmi príjemný prístup, všetko ochotne vysvetlí. Aj vďaka Katke som si angličtinu obľúbila. Vždy usmievavá a plná energie. Odporúčam všetkým, či už začiatočníkom alebo pokročilým. :)

Ingrid P.

Ingrid P.

Neoverená referencia

Katka je úžasná spoločníčka na doučovanie angličtiny. Je dochvíľna, systematicky a premyslene zostavuje vyučovacie hodiny, vždy pozitívne naladená, chápavá. Teším sa vždy na jej hodiny.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem krásne , aj ja sa na naše hodiny vždy teším :)

Michal M.

Michal M.

Neoverená referencia

S Katkou mám pár hodín za sebou a musím pochváliť jej prístup ktorý je priateľský. A má zodpovedný prístup k potrebám svojho študenta.Je veľmi trpezlivá a všetko dokáže s kľudom vysvetliť aj viackrát. Katku môžem odporučiť každému kto chce začať alebo zlepšiť svoju angličtinu.

Odpoveď doučovatela:

Ďakujem veľmi pekne!