Marián H.

Marián H.

Odpovedá do 8 hodín, na 80% správ
80% 8 hod
Prijíma študentov

Marián H.

Prijíma študentov

Overene najlepšia a najrýchlejšia metóda výučby hry na gitare a ukulele za skvelú cenu

Cena Od 20 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Doučuje predmety:
Popis Referencie Fotky & certifikáty

Popis

YouTube channel: Majdos GWF

Pozri môj guitar cover a ukážkové doučovanie: Ako sa naučiť hrať na gitare.
Ak sa ti budem zdať vhodným doučovateľom som tu pre teba.

Chceš sa naučiť hrať na gitare/ukulele hneď a teraz ? V tom prípade si na najlepšom mieste, pretože s mojou overenou metódou sa naučí hrať úplne každý veľmi jednoducho. Je jedno koľko máš rokov, povinností a ostatných povinností, si tu preto lebo máš túžbu hrať, tak poďme na to. Žiadna fixácia na výučbu. Môžeš mať hodín gitary koľko len chceš. Áno, aj jednu.

Ahoj, volám sa Marián Hyllo, mám 24 rokov a špecializujem sa na hru na gitare. Na Základnej umeleckej škole som sa stal 2x absolventom štúdia a úspešne som dokončil štúdium pre dospelých. Na gitare teda už hrám 16 rokov, ale stále sa posúvam vpred.

Mojim hlavným cieľom je žiaka naučiť čo ON sám sa chce; samozrejme s mojou overenou metódou. Žiadne nepotrebné veci, či zdĺhavé teórie.

Ďalšie výhody:
- výber miesta na hranie, ktoré bude vhodné pre oboch
- optimálna cena
- vyučujem všetky vekové skupiny
- požičanie gitary a mnoho ďalšieho...

Tak dúfam, že sa čoskoro stretneme a už konečne začneme. ;)

Ak by si mal záujem už o fingerstyle doučovanie, cena hodín je drahšia z dôsledku zvýšenej hodnoty fingerstyle techník, piesní a samozrejeme gitaristu. Tomuto štýlu venujem najviac času, pretože sa v ňom chcem naďalej posúvať aj keď už som pri ňom strávil nespočetne množstvo hodín.
Fingerstyle doučovanie - 50 €/hod

-----------------------------------------------------------------------------
Mojimi idolmi sú Sungha Jung, Josephine Alexandra, Andrew Foy, Marcin, Ichika - neskutoční hudobníci, ktorí svojim nadaním ukazujú, že stále sa je vždy možnosť posúvať ďalej a ďalej...

Referencie (3)

Juraj Š.

Juraj Š.

Neoverená referencia

Marián je supee učiteľ gitary. Nemám čo mu čo vytknúť. Učí aj môjho brata. Je časovo prispôsobiví, takže vie nám hodinu prípadne presunúť ako nám to vyhovuje, čo je tiež super. Ale hlavné je že nás veľa naučí.

Andrea H.

Andrea H.

Neoverená referencia

Marián učí na gitaru moju 9-ročnú dcéru a môžeme ho len odporučiť. Je trpezlivý, vždy dobre naladený, ochotný sa prispôsobiť. V rámci výučby si vedie perfektne. Už po pár hodinách bola dcéra schopná zahrať jednoduchšie pesničky a viditeľne sa posúva vpred. Na hodiny s ním sa vždy teší. Ďakujeme

Miroslav J.

Miroslav J.

Neoverená referencia

Ak niekto hľadá zodpovedného, skúseného doučovateľa tak mu okamžite napíšte! Moje skúsenosti sú len kladné a vždy, keď niečo potrebujem je ochotný vysvetliť a ukázať čo zlepšiť. Každou hodinou sa posuniete v hre míľovými krokmi a bude vás to baviť viac a viac. Odporúčam všetkými desiatimi.

Fotky a certifikáty