Eva Z.

Eva Z.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Prijíma študentov

Eva Z.

Prijíma študentov

Slovak for foreigners

  • 5/5 (hodnotili 3 študenti)
  • -
  • 3 odučené lekcie
  • Doučuje aj online
  • Od  10 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 10 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Fotky & certifikáty Zodpovedané otázky

Popis

Hi, I offer teaching Slovak for foreigners.

Ponúkam doučovanie slovenského a anglického jazyka pre žiakov základných škôl, mám skúsenosti s doučovaním žiakov s poruchami učenia. Tiež doučujem matematiku prvého stupňa.

I speak English (I do have Masters in English language teaching and literature), but in my lessons we will focus primarily on Slovak speaking.
My lessons include common conversation topics according to your needs. We will practice everything step by step, using many examples. I know English speakers find pronunciation difficult, so we will practice it as well. Patience is my strong point.

I have several years of experience with teaching face-to-face and also online, and I am a qualified teacher of English language teaching and literature, I also do proofreading in the Slovak language and doing translations for several years (EN-SK, SK-EN).

I think Slovak is a beautiful language. I'll be happy if I manage to convince you of it and teach you to understand Slovak people and communicate effortlessly.

Fotky a certifikáty

Zodpovedané otázky (2)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Eva Z.

Slovné úlohy

Dobrý deň! Mohol by mi to niekto skontrolovať? Ktoré číslo si myslím? A) Ak k jeho dvojnasobku zmensenemu o 7 pripočítam jeho trojnásobok zväčšený o 5, dostanem 53. 2x-7+[3(2x-7)+5]=53 x=9,5 B) Ak ho zmensim o 5 bude o 12 menšie ako jeho dvojnásobok. x-5=2(x-5)-12 x=17 C) Ak k nemu pripočítam 3,…