Adrián T.

Adrián T.

Odpovedá do 5 hodín, na 100% správ
100% 5 hod
Od 20 €/hod
Prijíma študentov

Adrián T.

Prijíma študentov

Doučovanie programovania Python, C/C++

  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 20 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Referencie Zodpovedané otázky

Popis

Študoval som informatiku v Brne na VUT, v súčasnosti pracujem ako backend developer. Rád pomôžem či už naučiť sa myslieť programátorsky alebo s konkrétnym programovacím jazykom, alebo konkrétnou prácou, ktorú treba vypracovať.

Referencie (1)

Filip V.

Filip V.

Neoverená referencia

Určite odporúčam doučovania. Veľmi ochotný človek, čokoľvek vysvetlí, pomôže vypracovať zadania alebo poradí a vždy odpovedá na otázky tak, že sa tomu dá aj reálne pochopiť.

Zodpovedané otázky (5)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Adrián T.

Python programovanie

Pomôžete mi niekto s úlohou ohľadom Pythona. Máme napísať funkciu v pythone ,ktorá overí či zadaný reťazec je číslo (celé alebo desatinne,kladné či záporné) Ďakujem

Adrián T.

C programovanie

Vypracuje to niekto prosím?

Adrián T.

C programovanie

Zadanie znie, že máme načítať súbor, nájsť v ňom najdlhší riadok (ten, ktorý má najviac znakov) a jeho poradové číslo. Mohol by mi to nieto skontrolovať? Otváranie a zatváranie súboru viem spraviť, preto je to tu vynechané, zaujíma ma len samotný program.

Adrián T.

Python programovanie

Potrebovala by som pomôcť s pythonom , máme vymyslieť vlastný program v python ohľadom zdravotníctva ,pošlem fotku ohľadom čoho by to malo byť napr na meranie pulzu alebo dychania.program ,ktorý bude simulovať znalostný systém , ktorý rozhodne na základe vstupu ,čo je pacientovi – máme poposať …