Anglicky, či španielsky v každom vekuMgr. Lenka F.

Lenka Findrichová
Účet overený:
španielsky jazyk, anglický jazyk
Zvolen, 96001
doobeda, víkend
80% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

MOMENTÁLNE NEPRIJÍMAM NOVÝCH ŠTUDENTOV
Doučím anglický a španielsky jazyk ktorúkoľvek vekovú skupinu, od detí po dôchodcov, cena 10e/osoba/60min, viac ako 1 osoba podľa dohody. Mám za sebou bilingválne španielske gymnázium, Mgr. v odbore preklad-tlmočníctvo AJ-ŠJ, spoluprácu s Akadémiou vzdelávania, IOM, Helen Doron... Momentálne som na rodičovskej dovolenke, takže počet študentov nebude vysoký, no nejaké miestečko sa ešte nájde 😉Referencie

Ja som Lenku navštevovala súkromne približne pol roka, za účelom intenzívne si zlepšiť anglický a španielsky jazyk. Na vyučovaní som oceňovala individuálny prístup a priateľskú atmosféru. Dosiahnuté vedomosti som zúročila, keď som zložila skúšky z medzinárodného certifikátu Cambridge (FCE) na úrovni B2, čo mi uľahčilo tohtoročnú maturitu. Hodiny boli cenovo veľmi prístupné, a čím častejšie som ju navštevovala, tým som platila menej.

Miška - 20. 7. 2013

Mňa Lenka vyučovala v akadémii vzdelávania. Začínala som zo slabými vedomosťami z anglického jazyka. Vďaka jej vysvetľovaniu a suprovému prístupu som sa dosť zlepšila.Zato jej ďakujem.

Lucia - 6. 7. 2013

Lenka ma učila anglický jazyk v Akadémii vzdelávania. Začínala som ako úplná začiatočníčka v strednom veku. Som veľmi spokojná, pretože po skončení tretieho "trimestra" mám naozaj slušné vedomosti a vďaka jej prístupu aj veľkú chuť ďalej pokračovať v učení.

Majka - 3. 7. 2013


Kontaktný formulárNapísať referenciu