Natka L.

Natka L.

Odpovedá do 1 hodiny, na 100% správ
100% 1 hod
Od 12 €/hod
Prijíma študentov

Natka L.

Prijíma študentov

Kvalitné lekcie slovenského a anglického jazyka, k tomu učím aj plávanie a hru na klavír

  • -
  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 12 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend

Popis

Ahoj:) Volám sa Natália a študujem žurnalistiku na Fakulte sociálnych štúdií Masarykovej univerzity v Brne. Napriek tomu však bývam a doučujem v Bratislave a do Brna dochádzam už iba výnimočne. Predošlé štúdium som absolvovala s vynikajúcim prospechom na osemročnom gymnáziu Spojenej školy Tilgnerovej 14. Doučujem už štvrtý rok a mám dostatok skúseností so študentmi základných a stredných škôl, ale aj s učením dospelých.
Vzdelávanie druhých a pomáhanie s ťažšími úlohami, testami či vylepšovaním známok ma naozaj napĺňa a som rada, ak môžem aj Vám alebo Vašim deťom pomôcť zlepšiť sa v tom, čo potrebujú.

Čo sa týka hry na klavír a plávania, mám bohaté skúsenosti v oboch oblastiach. Od mojich 6 rokov som až do 18 súťažne plávala, s tým že mám viacero titulov z Majstrovstiev Slovenska. Na klavír som intenzívne hrala päť rokov a úspešne absolvovala Základnú umeleckú školu Jozefa Kresánka.

MOJA PRÁCA
📝│Doučovanie mojich študentov v Bratislave
🏊‍♀️│Popri vysokej škole som až do decembra 2022 pracovala v Plaveckej škole Brno, kde som trénovala a učila plávať deti od 4-11 rokov.
🎤│Zároveň externe pracujem pre Český Rozhlas, kde tvorím príspevky do programu Stretnutie (vysielanie ČRo pre Slovákov v Českej Republike)

- doučujem osobne🤝 aj online formou 💻

Budem sa tešiť na našu spoluprácu😊