Naučte sa jazyk cez Skype s pomocou polyglota :)Tamara Č.

Tamara Čačková
Účet overený:
španielsky jazyk, anglický jazyk, francúzsky jazyk
Michalovce, Košice, Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 13€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
90% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte,

volám sa Tamara a jazykom sa venujem už viac ako 15 rokov.

Rada sa s Vami podelím o moje vedomosti a tipy na ľahšie učenie.
Hodiny zameriavam najmä na konverzácie, no samozrejme ich prispôsobím aj podľa požiadaviek študenta. NAUČÍM, nie doučím :)

Mám skúsenosti s doučovaním detí aj dospelých, doučovala som rôzne jazykové úrovne - od začiatočníkov a pokročilých až po študentov tlmočníctva.

Denne som v kontakte s rodenými hovoriacimi, takže Vám dokážem jazyk ponúknuť nielen učebnicovou formou, ale aj z reálneho života.

Veľmi mi záleží na dobrom, až priateľskom vzťahu so študentom. Je pre mňa podstatné,aby sa vždy na hodinu tešil a odniesol si z nej okrem vedomostí len pozitívne pocity a lepšiu náladu.

Keďže trávim veľa času v zahraničí, ponúkam IBA doučovanie cez Skype.
Časovo som flexibilná a snažím sa vyhovieť požiadavkám študenta.

Som držiteľkou viacerých certifikátov, okrem iného aj TESOL certifikátu z The University of Arizona, čo znamená, že som vyškolená na výučbu jazykov efektívnou formou.

Pre viac informácií ma kontaktujte správou

Teším sa na Vás, spolu to určite zvládneme! :)

CENA za 60 minút je 10 eur


FEARLESS PROGRAM
- 22x 15 minútovú konverzáciu v priebehu 30 dní
- 24-hodinové gramatické poradenstvo – každému študentovi som k dispozícii v prípade akýchkoľvek nezrovnalostí v gramatike prostredníctvom správy
- Overené tipy a triky polyglotov, ktoré Vám pomôžu posunúť sa vpred
- Konverzácie s certifikovanou lektorkou – polyglotkou - s viac ako 5 ročnými skúsenosťami s online výučbou
UVÁDZACIA CENA - 49,99

PRAVIDLÁ DOUČOVANIA
- študent má právo zrušiť doučovanie BEZPLATNE NAJNESKOR 30 minút pred začiatkom doučovania, v inom prípade sa ráta za hodinu PLNÁ SUMA
- v prípade, že mešká do max 10 minút, odučí sa len zostávajúci čas z hodiny
- ak mešká viac ako 10 minút, hodina sa automaticky RUŠÍ a ráta sa ako riadne ODUČENÁ
- študent je povinný byť prítomný na doučovaní NA ČAS!!!
- ak si študent predplatí viac hodín naraz, je povinný vyčerpať tento kredit do 3 mesiacov od zaplatenia
Referencie

Tamara je naozaj skvelá, spoluprácu s ňou si neviem vynachváliť. Je sympatická, pohotová, vtipná, dochvíľna čo sa týka dohodnutého času a veľmi flexibilná aj čo sa týka času a potrieb študenta. Na prvých hodinách stále identifikuje úroveň angličtiny a následne výuku prispôsobí tak, aby študentovi čo najviac vyhovovala a priblížila ho k cieľu, ktorý si definuje na úvodnom stretnutí (zlepšenie komunikácie, príprava na certifikát a podobne). Jej služby plánujem využívať dlhodobo a určite to odporúčam každému, kto má záujem o zdokonalenie sa v angličtine [momentálne navštevujem "kurz" angličtiny, nakoľko však ide o lektorku polyglotku možno v budúcnosti siahnem aj po inom cudzom jazyku :) ]

Jakub D. - 30. 7. 2020

Presne takúto učiteľku ruštiny som hľadala. Individuálny prístup k mojim potrebám a požiadavkam. Hodiny sú vedené hravým spôsobom, zamerané hlavne na konverzáciu hneď od prvej hodiny, čiže ani neviete ako a už viete ďalšie slovíčka :) Zatiaľ som mala iba pár hodín, ale som veľmi spokojná. Je milá, ústretová, vždy prirpavená a trpezlivá. Vie učivo vysvetliť tak, aby som si ho dokázala zapamätať na prvý krát :) Jednoznačne odporúčam!

Mariana B. - 3. 10. 2018

Tamara je skvelá lektorka s profesionálnym ale priateľským prístupom. Začínal som španielčinu ako začiatočník pomocou online mentoringu, kde musím veľmi pozitívne ohodnotiť každodenné materiály pripravené na moje požiadavky. Momentálne pokračujem s Tamarou klasickými hodinami, kde oceňujem časovú flexibilitu, pripravenosť a prispôsobivosť na hodiny s rôznymi témami. Počas krátkej doby som si značne rozšíril slovnú zásobu, gramatiku a predovšetkým každodennú konverzáciu. Vrelo odporúčam :)

Dusan L. - 9. 9. 2018

S Tamarou som sa "vratil" po rokoch k Ruštine. Som vďačný za skvelý prístup, vždy sa dá dohodnuť čas, má naozaj veľkú trpezlivosť, profesionalny prístup a čo je dôležité, vyučovanie a jazyky ju bavia, takže aj každou hodinou sa človek zlepšuje a má chuť sa zlepšovať a pritom je aj zábava :-). Ďakujem Tamara!

Matej P. - 23. 7. 2018

Už druhý mesiac je Tamara mojou mentorkou pri učení sa španielčiny ako samouk. Nezačínala som ako samouk ale počas týchto 2 mesiacov som si neskutočne rozšírila slovnú zásobu keďže ma kontroluje a snaží sa ma dotlačiť k tomu aby som napredovala. Konecne aj sama citim rozdiel. Velmi ocenujem aj to, ze v predplatnom su aj konverzacie, tak si mozem precvicit aj konverzacie. Som rada,ze som sa rozhodla pre tento sposob doucovania. Muchas gracias por todo Tamarita

Izabela H. - 9. 7. 2018

Práve som ukončil 7 týždňový online couching anglického jazyka s Tamarou a musím povedať, že ešte nikdy som sa neposunul v angličtine ako samouk tak ako teraz. Všetok material mi bol poskytnutý, mala všetko pod dohľadom a kontrolovala, či nezanedbávam rozpis. S každou otázkou som sa na ňu mohol obrátiť kedykoľvek, všetko skontrolovala a opravila chyby. Určite budem pokračovať aj naďalej, ale už so španielčinou. Tamare patrí jedno moje veľké ĎAKUJEM!

Pavol J. - 13. 5. 2018

Tamara ma doucovala anglictinu. Musim povedat ze hodiny boli velmi uzitocne a aj zabavne. Vzdy sa dalo dohodnut na case aj na prebratych temach. Mozem sa len podakovat za kvalitne hodiny s vybornou lektorkou. Odporucam vsetkym, ktory si chcu zlepsit cudzi jazyk, urcite nebudu lutovat :)

Tomas P. - 9. 11. 2017

Tamara je vyborna ucitelka. Vzdy s novymi napadmi a pozornym pristupom. Aktivne pocuva a reaguje na to, co poviem a snazi sa ma nasmerovat na spravnu cestu. Vrelo odporucam.

Vladimir J. - 27. 10. 2017

Doučovanie angličtiny s Tamou mi dalo veľa. Začínal som u nej od základov a za pár mesiacov som už zvládal komunikovať. Na hodiny je stále pripravená, začíname stále na dohodnutý čas, na ktorom sa dá stále dohodnúť, aby vyhovoval obom. Vďaka uvoľnenej atmosfére sa po hodine cítim oddýchnuto a pritom sa stále posúvame vpred v prebratom učive. Vrelo odporúčam, kto sa chce čosi naučiť, tu je na správnej adrese.

Tomáš M. - 7. 9. 2017

Tamara ma doucuje spanielcinu uz niekolko mesiacov. Styl vyucby mi uplne vyhovuje lebo sa snazi pokryt vsetky stranky jazyka vratane gramatiky, konverzacie a posluchov a je velmi ustretova. Mozem len odporucit :)

Tímea S. - 25. 8. 2017

Velmi dobra doucovatielka. Dobré vysvetľuje material.A vždy na čas mi vola. Odporúčam srdečne.

Daniel B. - 1. 6. 2017

Chcem sa podakovat za profesionalny pristup.Doucovanie mi velmi vela dalo ,samozrejme aj samotny ziak preto musi urobit nieco ale sposob vyucby mi velmi vyhovoval a vrelo odporucam.Vyucba zacinala vzdy na cas po dohovore.Eate raz Dakujem

Daniel B. - 17. 1. 2017

Tamara ma učila španielčinu zhruba rok, počas ktorého som strávila nejaký čas v Španielsku. Aj vďaka jej hodinám sa moja španielčina zdokonalila natoľko, že som bola schopná žiť a bez problémov komunikovať v tejto úžasnej krajine. Tamara bola na hodiny vždy pripravená, materiály poskytovala dopredu a načas. Jej prístup bol milý, no vždy profesionálny. Môžem len odporučiť!

Žaneta S. - 6. 1. 2017

Slečnu Tamaru možem iba odporučiť. Mám s ňou doučovanie španielskeho a ruského jazka a som nadmieru spokojná! Hodinu su profesionálne ale zábavne zároveň. Na hodiny je stále pripravená a ponúka zábavnú a hravú formu učenia. Káždy, kto sa chce zdokonaliť v španielskom, anglickom alebo ruskom jazyku by si mal vybrať práve Tamaru :) !

Simona Č. - 5. 1. 2017

Tamara vyučuje cez skype angličtinu naše dve deti. Sme maximálne spokojní, veľmi kladne hodnotíme jej prístup, zodpovednosť, prípravu, časovú flexibilitu aj rýchlosť v komunikácii mailami. Deti učenie s ňou baví, tešia sa a dostavujú sa výsledky. Tamaru jednoznačne odporúčame a ďakujeme :-)

Ľubica S. - 22. 11. 2016

S Tamarou mám len pozitívne skúsenosti. Nielen, že sme sa veľa nasmiali, ale už za pár hodín som videla výrazný pokrok. Môžem ju len odporučiť. :)

Timea V. - 10. 9. 2016

Ďakujem Tamarke za všetky doterajšie hodiny ruštiny. Za zrozumiteľné vysvetlenie gramatiky, trpezlivosť, flexibilitu a zábavné hodiny ;) je skvela! určite odporúčam!

Barbora A. - 30. 8. 2016

S doučovaním syna som nadmieru spokojná,oceňujem prístup a časovú flexibilitu.Syn si zlepšil známku z jazyka o stupeň,určite budeme pokračovať v doučovaní aj v budúcom školskom roku.Ďakujeme.

Zuzana V. - 19. 7. 2016

Tamara ma učí španielčinu. Jednoducho a zrozumiteľne vysvetľuje gramatiku. Je veľmi trpezlivá! :)

3. 7. 2016

Som spokojný, Tamara ma doučuje angličtinu už 5 mesiacov, odporúčam všetkým, ktorým vyhovuje doučovanie z pohodlia domova.

Karol V. - 1. 7. 2016

S doucovanim z chemie som bola velmi spokojna.Dovolim si povedat,ze to bolo vysvetlene lepsie ako od profesora chemie, s ktorym som nebola spokojna. Fakt vysvetlene jednoducho ale trefne. A prave aj vdaka tomuto doucovaniu sa mi podarilo spravit prijimacky na medicinu takze odporucam.

Lucia - 30. 6. 2016

S doučovaním chémie som veľmi spokojná. Veľa vecí, ktoré som bola naučená len naspamäť som vďaka skvelému prístupu  doucujuceho pochopila . Pomôze,  vysvetlí (aj viackrat),  casovo flexibilny .   Mozem len chvalit a vrelo odporucam. Dakujem za vsetko :)

Radka S. - 29. 6. 2016

Doučovania z chémie boli výborné! Všetko bolo perfektne vysvetlené, všetko som rýchlo pochopila, veľmi dobrý prístup. Tieto hodiny mi zabezpečili veľa nových vedomostí a poznatkov. Konečne chémia nevyzerala taká ťažká a nelogická. Môžem len odporúčať, nebudete ľutovať :) Ďakujem veľmi pekne za všetko.

Monika Č. - 28. 6. 2016

S doučovaním z chémie som bola a takisto aj som nadmieru spokojná. Som veľmi vďačná za tú večnú trpezlivosť, ktorá je pri určitých mojich nedostatkoch doslova nutná. Avšak aj prístup doučujúceho musím vyzdvihnúť, keďže ten bol perfektný - vždy vysvetlí (aj viackrát), poradí, ukáže. Atmosféra počas doučovania je úplne super, samozrejme, aj zábavná, pretože mnohokrát sa aj zasmejeme. Tieto doučovania mi dali mnoho, hlavne množstvo nových poznatkov, ale aj to, že som množstvo veci konečne pochopila :) Každému vrelo odporúčam, nikoho lepšieho by som si predstaviť ani nedokázala! Obrovské ďakujem!

Gabriela G. - 28. 6. 2016

S výukou som veľmi spokojná:) časovo je veľmi flexibilná, čo je pre mňa dôležité. Hodiny vždy ubehnú rýchlo a vie ich prispôsobiť mojím potrebám. Vždy je svedomito pripravená a určite jej nechýba trpezlivosť. Je naozaj príjemná a priateľská lektorka. Som rada, že som si vybrala práve Tamaru, určite ju odporúčam ďalej:)

Miroslava P. - 22. 6. 2016

Tamara ma doučuje Ruský jazyk. Je trpezlivá a na hodinu vždy pripravená. Taktiež je veľmi flexibilná čo mne, ako pracujúcemu veľmi vyhovuje. Určite odporúčam každému :-)

Igor V. - 20. 6. 2016

Výborná spolupráca. Tamara je trpezlivá, milá a ochotná. Vysvetlí, poradí a naučí. Určite odporúčam!

Lukáš J. - 18. 6. 2016

Bola som veľmi spokojná s hodinami španielčiny, hodiny mi dali len dobré poznatky. Výborný prístup :) Maximálna spokojnosť.

Zuzana G. - 9. 6. 2016

Tamara ma učí angličtinu, keďže som večný začiatočník tak potrebujem od doučujúceho trpezlivosť a kvôli pracovnej vyťaženosti potrebujem flexibilitu a to pri Tami nie je žiadny problém.. mnohokrát sa mi nechce, ale jej hodiny sú tak zábavne, že učenie je hrou a hodinu vždy končím s vynikajúcim pocitom.. zrozumiteľne vysvetľuje a veľa sa naučím už z hodín keďže ma to s ňou baví... vrelo odporúčam.. !!!

Jarmila Z. - 6. 5. 2016

Ja sa učím s Tamarou angličtinu a som veľmi spokojná. Odporúčam vrelo všetkým,ktorí sa rozhodujú učiť sa angličtinu, španielčinu či ruštinu! Má veľmi dobrý prístup, poradí, hodiny s ňou sú zábavné a vie sa vždy časovo prispôsobiť. Tak určite si ju vyberte tí, čo sa práve rozhodujete. Vrelo odporúčam!!!

Iveta D. - 5. 5. 2016

Odporucam! Tamara mi pomahala so spanielcinou, na moju spravu mi odpovedala hned. Paci sa mi jej pristup a komunikacia : ) Naozaj spokojnost.

Jan S. - 20. 2. 2016

Ďakujem Tamarke za všetko ;) Výborne ma doucila ruskú gramatiku a všetko ço suvisi s ruštinou :) Hodiny boli super a zabavné :) Odporúčam ;)

Klaudia M. - 4. 2. 2016

Všetkým vrelo odporúčam hodiny s Tamarkou, je milá, trpezlivá, stále pripravená na hodinu a ochotná pomôcť. :) Nie je len svedomitá, dokonca robí aj veci naraz a snaží sa vysvetliť danú vec čo najlepšie. Je vidieť, že sa v jazykoch naozaj vyzná a vie o čom rozpráva. Prispôsobí sa aj ohľadom času. Ak sa rozhodujete pre učiteľa španielskeho, ruského alebo anglického jazyka, určite by ste si ju mali vybrať! :)

Miriam V. - 26. 12. 2015

Tamara sa velmi rychlo ozvala a reagovala na moju prosbu o vyucbu spanielciny. Od zaciatku bola komunikacia s nou na velmi dobrej urovni. Bola vzdy presna podla dohodnuteho terminu, co si velmi vazim a vzdy sa mi casovo snazila vyjst v ustrety. Nie je len nejakou "pani ucitelkou", ale je z nej citit i kamaratstvo, ktore sa premietne do dobrej atmosfery vyucby. Stale nacuva potrebam ziaka a snazi sa mu vo vsetkom vyhoviet. Ma vynikajucu plynulost, bohatu slovnu zasobu, je sympaticka a priatelska. I cena za vyucbu (7 Euro) je vzhladom k jej usiliu, venovanemu casu a k jej znalostiam viac nez vynikajuca. Vrelo ju odporucam vsetkym, ktori chcu urobit v spanielcine krok smerom dopredu.

Jozef - 8. 11. 2015

Veľmi sa páčili hodiny španielčiny.Najmä dôraz na listening a konverzácie čomu nevenuje taký dôraz každý učiteľ.Vysoká miera spokojnosti.

Daniel - 28. 10. 2015

Mám len dobré skúsenosti.Vysvetlí,poradí,má trpezlivosť a je vidieť,že to čo robí ju baví.Má veľmi ľudský prístup k študentom a hodiny sú hravé a zábavné.Odporúčam! :)

28. 10. 2015


Kontaktný formulárNapísať referenciu