Filip V.

Filip V.

Odpovedá do 4 hodín, na 100% správ
100% 4 hod
Od 15 €/hod
Prijíma študentov

Filip V.

Prijíma študentov

Kvalitné doučovanie matematiky a fyziky pre zš, sš aj vš

  • -
  • Doučuje aj online
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Doučuje predmety:
Popis Zodpovedané otázky

Popis

Ahoj, volám sa Filip, mám 22 rokov a matematike s fyzikou sa venujem už od svojich štrnástich. Odvtedy som vyskúšal rôzne stredoškolské súťaže (Fyzikálny náboj, Matematický náboj, Fyzikálna olympiáda, Turnaj mladých fyzikov), v ktorých som sa častokrát vysoko umiestnil (Najväčšie úspechy: Fyzikálna olympiáda 7. miesto na celoštátnom kole, Turnaj mladých fyzikov: 2. miesto na celoštátnom kole).

Moja cesta potom prirodzene viedla ku ešte hlbšiemu štúdiu vedy, až som napokon minulý rok ukončil bakalárske štúdium v odbore Fyzika na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky UK v Bratislave (na Matfyze :D) s červeným diplomom.

Odovzdávanie informácii, učenie a vysvetlovanie ma veľmi napĺňa a budem rád, ak takýmto spôsobom budem vedieť pomôcť aj tebe. S doučovaním mám skúsenosti už 5 rokov, dbám na to, aby sa postupovalo trpezlivo a s kľudom, pričom vždy veľmi prihliadam na to, aby žiak cítil, že sa nemusí báť povedať "tomuto nerozumiem", nech už je to hocičo. Neverím na "hlúpe otázky", práve naopak rešpektujem individuálne tempo každého zo žiakov. Na doučovaniach sa taktiež snažím, aby žiak rozumel jednotlivým súvislostiam do hĺbky, nie len povrchovo, aby z doučovania odchádzal s pocitom, že sa niečo naozaj naučil, a že danej téme skutočne rozumie.

Ak máš o takéto doučovanie záujem, neváhaj a napíš mi :)

Zodpovedané otázky (6)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Filip V.

Matematika

Vedel by to niekto vypočítať prosím?

Filip V.

Matematika

Zistite pod akým uhlom pretína graf funkcie f os ox Niekto prosím?

Filip V.

Matematika

Vyriešili by ste prosím tento príklad?

Filip V.

trenie

Prečo je trenie dobré, alebo potrebné? Prečo je trenie zlé, alebo kedy nám vadí?

Filip V.

Fyzika

Dobry den ako to vypocitat dakujem Cievka má 1600 závitov a dĺžku 12 cm a preteká ňou elektrický prúd 8 A. Cievka je vo vákuu a indukcia jej magnetického poľa je 4 T. Vypočítajte intenzitu magnetického poľa cievky