Filip V.

Filip V.

Odpovedá do 6 hodín, na 80% správ
80% 6 hod
Prijíma študentov

Filip V.

Prijíma študentov

Kvalitné doučovanie matematiky a fyziky pre zš, sš aj vš

  • Doučuje aj online
  • Od  15 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 15 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Doučuje predmety:
Popis Referencie Zodpovedané otázky

Popis

Ahoj, volám sa Filip, mám 22 rokov a matematike s fyzikou sa venujem už od svojich štrnástich. Odvtedy som vyskúšal rôzne stredoškolské súťaže (Fyzikálny náboj, Matematický náboj, Fyzikálna olympiáda, Turnaj mladých fyzikov), v ktorých som sa častokrát vysoko umiestnil (Najväčšie úspechy: Fyzikálna olympiáda 7. miesto na celoštátnom kole, Turnaj mladých fyzikov: 2. miesto na celoštátnom kole).

Moja cesta potom prirodzene viedla ku ešte hlbšiemu štúdiu vedy, až som napokon minulý rok ukončil bakalárske štúdium v odbore Fyzika na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky UK v Bratislave (na Matfyze :D) s červeným diplomom.

Odovzdávanie informácii, učenie a vysvetlovanie ma veľmi napĺňa a budem rád, ak takýmto spôsobom budem vedieť pomôcť aj tebe. S doučovaním mám skúsenosti už 5 rokov, dbám na to, aby sa postupovalo trpezlivo a s kľudom, pričom vždy veľmi prihliadam na to, aby žiak cítil, že sa nemusí báť povedať "tomuto nerozumiem", nech už je to hocičo. Neverím na "hlúpe otázky", práve naopak rešpektujem individuálne tempo každého zo žiakov. Na doučovaniach sa taktiež snažím, aby žiak rozumel jednotlivým súvislostiam do hĺbky, nie len povrchovo, aby z doučovania odchádzal s pocitom, že sa niečo naozaj naučil, a že danej téme skutočne rozumie.

Ak máš o takéto doučovanie záujem, neváhaj a napíš mi :)

Referencie (4)

Sibylla I.

Sibylla I.

Neoverená referencia

K Filipovi som chodila pravidelne na doučovanie v prvom ročníku na výške (bez neho by som matiku ani nedala haha). Vysvetluje veľmi dobre a vždy si dá záležať, aby som učivu naozaj porozumela. Určite odporúčam :)

Šarlotka M.

Šarlotka M.

Neoverená referencia

Výborné doučovanie. Kvalitný, profesionálny a milý prístup. Vysvetlí, čo je treba aj viackrát. Pripravoval si hodiny podľa mojich potrieb, aby ma čo najlepšie pripravil na skúšku. Odporúčam všetkým takéto príjemné doučovanie :)) Ďakujem pekne za pomoc

Rebecca K.

Rebecca K.

Neoverená referencia

K Filipovi som na istu dobu chodila na intenzivnejsie doucovanie, hlavne pocas skuskoveho :D a musim povedat ze tych par hodin s nim mi dali viac ako cely semester. Ucivo vysvetluje vzdy zrozumitelne a nema problem niecim prejst i niekolko krat, pokial tomu hned neporozumiete. Co sa mi najviav pacilo bolo, ze sa neustale uistoval, ci stale vladzem vnimat a som schopna spracovavat informacie, najme pri takych dlhsich study sessions (ktore som sama chcela). Je naozaj ochotny a vie sa prisposobit vasmu tempu. Jednoznacne odporucam!!! Vsetkymi 20!!!

Vlado O.

Vlado O.

Neoverená referencia

Najlepších 8,30662386² minút v mojom živote.

Zodpovedané otázky (6)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Filip V.

Matematika

Vedel by to niekto vypočítať prosím?

Filip V.

Matematika

Zistite pod akým uhlom pretína graf funkcie f os ox Niekto prosím?

Filip V.

Matematika

Vyriešili by ste prosím tento príklad?

Filip V.

trenie

Prečo je trenie dobré, alebo potrebné? Prečo je trenie zlé, alebo kedy nám vadí?

Filip V.

Fyzika

Dobry den ako to vypocitat dakujem Cievka má 1600 závitov a dĺžku 12 cm a preteká ňou elektrický prúd 8 A. Cievka je vo vákuu a indukcia jej magnetického poľa je 4 T. Vypočítajte intenzitu magnetického poľa cievky