Eduardo M.

Eduardo M.

Odpovedá do 7 hodín, na 100% správ
100% 7 hod
Prijíma študentov

Eduardo M.

Prijíma študentov

Španielčina pre cele Slovensko! Original španiel, spanish speaker. (ovladam aj slovenčina)

Cena Od 13 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Popis Referencie Fotky & certifikáty

Popis

Vitajte a vítam vás srdečne!

Ste pripravení na španielčinu? Som učiteľ španielčiny s koreňmi v Argentine, kde som sa narodil. Moji rodičia boli Slováci, a svoje vysokoškolské vzdelanie som získal v Buenos Aires a Madride, kde som dosiahol titul Mgr. Pedagóga.

Svoje bohaté skúsenosti z vyučovania španielčiny zdieľam už celých 20 rokov. Mám za sebou výučbu v Bratislave, kde som učil na rôznych školách a pre rôzne inštitúcie, vrátane Ministerstva financií, Ministerstva zahraničných vecí, a mnohých ďalších. Tiež som učil v Piešťanoch, na Viedenskej Univerzite, v Rakuskej Vlade a Austrian National Bank, a Karlovej Univerzite v Prahe. V Piešťanoch som dokonca vyučoval na Štátnom gymnáziu a na Cirkevnom gymnáziu Svätého Michala Archanjela, ako aj pre niekoľkých známych susedov z Winterovej ulice, z termálnych hotelov, učiteľov, lekárov, a dokonca aj pre zamestnancov firiem ako Johnson Controls, IBM, Lenovo, DELL, HVB Bank, VUB Banka a mnohých ďalších.

Teraz je čas na online výučbu! S online výučbou získate efektívnu a cenovo dostupnú možnosť učiť sa z pohodlia domova.

❱❱ Skúsenosti z praxe: Naša výučba sa sústredí na reálne konverzačné situácie, správny výslovnosť, a praktické použitie španielčiny v každodennom živote. Nebudete sa len učiť španielčinu, ale skutočne sa ňou naučíte komunikovať.

❱❱ Rôzne úrovne: Učím španielčinu na rôznych úrovniach, od absolútnych začiatočníkov až po pokročilých hovoriacich.

❱❱ Flexibilnosť: S mojimi voľnými časmi a flexibilnými fixnými hodinami si môžete zarezervovať lekcie, ktoré vám najviac vyhovujú. Ak potrebujete zmeniť termín, vieme sa dohodnúť na alternatívnom čase.

❱❱ Dôraz na kvalitu: Sústredíme sa na konverzáciu, gramatiku, výslovnosť a mnoho ďalších jazykových aspektov. Moja cieľová skupina sú študenti vo veku od 12 do 70 rokov, takže neváhajte a pridajte sa aj vy!

Ak máte záujem, neváhajte ma kontaktovať cez ... Teším sa na vás!

Ponúkam španielčinu pre všetkých - Espaňol para todos!"

Referencie (1)

George F.

George F.

Neoverená referencia

Prof. Eduardo je veľmi skúsený a profesionálny človek, ktorý sa vždy snaží dosiahnuť čo najlepšie výsledky. Je samostatný a má veľmi dobré komunikačné schopnosti. Jeho seriózny prístup, zameranie na detaily a ochota pomôcť je to, čo si na ňom veľmi vážim. Eduardo je veľmi príjemný a spoľahlivý človek, s ktorým môžem vždy odporučiť spoluprácu. George Fisherman

Fotky a certifikáty