Samuel C.

Samuel C.

Odpovedá do 15 hodín, na 100% správ
100% 15 hod
Prijíma študentov

Samuel C.

Prijíma študentov

Kvalitné a praktické doučovanie nemčiny a angličtiny.

  • -
  • Doučuje aj online
  • Od  10 €/hod
  • Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend
Cena Od 10 €/hod
Preferované časy: doobeda, poobede, večer, víkend

Popis

Ahoj 👋🏼, moje meno je Samuel a mám 19 rokov.

▪️ Minulý rok som úspešne dokončil moje stredoškolské štúdium na bilingválnom gymnáziu v Banskej Bystrici, kde som sa posledných 5 rokov venoval štúdiu v cudzích jazykoch; v mojom prípade to bola nemčina a angličtina.
Momentálne si dávam do septembra menšiu pauzu od štúdia, preto som sa rozhodol venovať svoj čas napríklad aj doučovaniu, keďže s ním mám už nejaké tie skúsenosti nadobudnuté popri strednej škole.

▪️ Počas štúdia na strednej škole som mal taktiež príležitosť byť súčasťou výmenného pobytu v Štutgarte v Nemecku, kde sme bývali priamo v nemecky hovoriacich rodinách a zúčastňovali sme sa vyučovania na partnerskej škole nášeho gymnázia. Kde sa zlepšila moja komunikácia v nemeckom ale aj anglickom jazyku.

▪️ Som tiež držiteľom nemeckého diplomu DSD I a DSD II (čo je jazyková skúška; DSD I - na úroveň B1 a DSD II - na úroveň B2/C1) a rád pomôžem aj tebe pri prípravne na túto skúšku, ak by niekto mal záujem.

▪️ Čo sa týka angličtiny; tá ma vždy prirodzene bavila a zo svojej vlastnej inciatívy som sa v nej vzdelával ďalej.
Neskôr som sa z nej rozhodol ísť aj maturovať, no a dnes v anglickom jazyku komunikujem takmer každý deň.

▪️ Ja som si svoju cestu k cudzím jazykom našiel a verím že ju spolu nájdeme aj tebe, zaujimavým a praktickým spôsobom.

▪️ Ak ťa môj profil zaujal určite mi napíš a môžme sa nezáväzne porozprávať; napríklad čo od doučovania očakávaš ty a čo je tvojim cielom. Na základe toho môžme nastaviť hodiny presne podľa tvojich predstáv a potrieb.