Katarína G. Overená identita

Katarína G.

Odpovedá do 10 hodín, na 100% správ
100% 10 hod
Overená identita
Prijíma študentov

Katarína G.

Prijíma študentov

Doučovanie chémie a biológie na úrovni SŠ - 10eur/hod

  • Doučuje aj online
  • Od  10 €/hod
  • Preferované časy: poobede, večer, víkend
Cena Od 10 €/hod
Preferované časy: poobede, večer, víkend
Doučuje predmety:
Popis Referencie Zodpovedané otázky

Popis

Volám sa Katarína, mám ukončené bakalárske štúdium na UPJŠ v Košiciach z biológie a chémie. Ďalej pokračujem v učiteľskom štúdiu biológie a chémie.
Doučovania ponúkam práve z týchto dvoch predmetov. S týmito predmetmi nie je každý kamarát, a tak by som rada pomohla práve tým, ktorý pomoc potrebujú. Doučovanie je možné online formou testov či kreslených vysvetliviek (vhodné pre introvertov) prípadne sa budeme vedieť aj porozprávať online. Kto preferuje osobné stretnutie vieme sa stretnúť niekde v kaviarni.
Skúsenosti s doučovaním mám len so sestrou a pár spolužiakmi, ktorým som vždy vedela tematiku ozrejmiť minimálne na úrovni logického myslenia. Nie som zastancom biflenia sa , preferujem keď je učivo pochopené aspoň minimálne, tak aby sa na ňom dalo stavať.

Pred doučovaním sa dohodneme akú tematiku je potrebné prejsť, prejdeme si spolu základné pojmy, nejaké cvičenia a príklady... Všetko sa odvíja od osobnosti študenta a od jeho kompetencií.
Ak potrebuješ pomôcť alebo poznáš niekoho, kto potrebuje pomoc s týmito strašiakmi neváhaj napísať. Vieme sa vždy dohodnúť na čase a dni kedy to TEBE najviac vyhovuje. Pri vzdelávaní sa ide hlavne o TEBA, a preto ti chcem dať čo najviac, aby si nezískal odpor k týmto predmetom.
10eur/hod

Ak potrebuješ doučovanie jednorázovo nie je problém. Si bez záväzkov.

LGBTQ+ friendly

Referencie (1)

Daša M.

Daša M.

Neoverená referencia

Katka je skvelá doucovateľka, zodpovedná, svedomitá, odborníčka, vie perfektne vysvetľovať, synovi veľmi pomohla z dobehnutím učiva medzi ZŠ a gymnáziom.

Zodpovedané otázky (8)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Katarína G.

chemicka kinetika

dakujem za pomoc

Katarína G.

Príklady

Dobrý deň, potreboval by som pomôcť s týmito 4 príkladmi (dedične reakcie). Vďaka

Katarína G.

Biológia

Vedel by niekto vysvetliť tieto otázky

Katarína G.

Chemická väzba

Ako zistím sigma a pi väzby Ca(OH)2 ?

Katarína G.

Genetika

Dobrý deň vedel by mi niekto vyriešiť Farba kvetu papuľky väčšej (Antirrhinum majus) je podmienená intermediárnym typom dedičnosti (neúplná dominancia). Alela pre červenú farbu kvetu sa označuje A a pre bielu farbu kvetu a. Vysoký vzrast pri tejto rastline je podmienený alelou F a nízky vzrast…