Katarína G.

Katarína G.

Odpovedá do 6 hodín, na 100% správ
100% 6 hod
Prijíma študentov

Katarína G.

Prijíma študentov

Doučovanie chémie a biológie na úrovni SŠ - 10eur/hod

  • -
  • Doučuje aj online
  • Od  10 €/hod
  • Preferované časy: poobede, večer, víkend
Cena Od 10 €/hod
Preferované časy: poobede, večer, víkend
Doučuje predmety:
Popis Zodpovedané otázky

Popis

Volám sa Katarína, študujem na UPJŠ v Košiciach biológiu a chémiu. Doučovania ponúkam práve z týchto predmetov. S týmito predmetmi nie je každý kamarát, a tak by som rada pomohla práve tým, ktorý pomoc potrebujú. Doučovanie je možné online formou testov či kreslených vysvetliviek (vhodné pre introvertov) prípadne sa budeme vedieť aj porozprávať online. Kto preferuje osobné stretnutie vieme sa stretnúť niekde v kaviarni.
Skúsenosti s doučovaním mám len so sestrou a pár spolužiakmi, ktorým som vždy vedela tematiku ozrejmiť minimálne na úrovni logického myslenia. Nie som zastancom biflenia sa , preferujem keď je učivo pochopené aspoň minimálne, tak aby sa na ňom dalo stavať.

Pred doučovaním sa dohodneme akú tematiku je potrebné prejsť, prejdeme si spolu základné pojmy, nejaké cvičenia a príklady... Všetko sa odvíja od osobnosti študenta a od jeho kompetencií.
Ak potrebuješ pomôcť alebo poznáš niekoho, kto potrebuje pomoc s týmito strašiakmi neváhaj napísať. Vieme sa vždy dohodnúť na čase a dni kedy to TEBE najviac vyhovuje. Pri vzdelávaní sa ide hlavne o TEBA, a preto ti chcem dať čo najviac, aby si nezískal odpor k týmto predmetom.
10eur/hod

Ak potrebuješ doučovanie jednorázovo nie je problém. Si bez záväzkov.

LGBTQ+ friendly

Zodpovedané otázky (3)

Tento doučovateľ pomohol odpovedať na nasledujúce študijné otázky

Katarína G.

Word formation

Mohol by mi niekto pomôcť s týmto cvičením, prosím?

Katarína G.

kvantové čísla

napíš kvantové cisla pre elektrony: 3d8 6p3 2s1 dakujem

Katarína G.

Slovné úlohy

Dobrý deň! Mohol by mi niekto s týmto pomôcť? Ktoré číslo si myslím? A) Jeho devatina zväčšená o jeho sestinu sa rovná jeho tretine zmenšenej o 9. B) Jeho dvojnásobok je o 14 väčší ako najmenšie dvojciferné číslo. C) Jeho polovica zmenšená o jeho štvrtinu sa rovná tretine najväčšieho dvojciferné…